fbpx

Школа демократичного врядування для молоді

Share on facebook
Поширити

Проєкт «Школа демократичного врядування для молоді» стосується підготовки фахівців з молодіжної політики, її реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням «Асоціації міст України» за підтримки фонду NED.

«Школа демократичного врядування для молоді» – молодіжний проєкт направлений на підготовку фахівців з молодіжної політики з усієї України та є продовженням попередніх двох проєктів – «Школа молодіжних лідерів громад» та «Публічне адміністрування в сфері молодіжної політики», які реалізовувалися в попередні роки.

Завдання проєкту – навчити громадських активістів та представників органів місцевого самоврядування ефективно працювати з молоддю в громадах.

В рамках проєкту учасники зможуть:

  • взяти участь в трьох навчальних сесіях
  • поспілкуватися з найкращими тренерами України з різних напрямків
  • поєднати теорію, отриманні знання та навики, виконуючи практичні завдання в своїх громадах
  • напрацювати проєкт стратегії розвитку молодіжного середовища у своїй громаді
  • долучитися до розробки довідника по роботі з молоддю.

Географія проєкту – об’єднані територіальні громади з усіє України.

Учасники проєкту – фахівці з громад та громадські активісти з усієї України віком від 20 до 35 років, які працюють з молоддю. Загалом буде відібрано 20 учасників – 10 представників органів місцевого самоврядування та 10 громадських активістів. Важливо, щоб учасники могли відвідати всі сесії проєкту та вчасно виконували завдання.

Напишіть ваше звернення