fbpx

Про нас — Освітньо-аналітичний центр розвитку громад (ЦРГ)

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» була заснована у 2016 році для сприяння ефективному розвитку громад і покращення роботи громадських організацій та активістів.

Нам вдалося реалізувати більше 20-ти проєктів, які покликані покращити роботу органів місцевого самоврядування у напрямку залучення громадськості, активізувати діяльність громадських організацій, посилити роль молоді на місцевому рівні, підвищити спроможність громадських активістів та представників бізнесу.

Наша громадська організація має кілька сталих партнерств з міжнародними донорським організаціями та досвід в реалізації довготермінових проєктів тривалістю від 2-ох і більше років. Ми тривалий час займаємося  ментороством в розвитку спроможності інших громадських організацій в західному регіоні України та є центром підтримки і професійної підготовки проєктних менеджерів для органів місцевого самоврядування.

Команда нашої організації задає тенденцію і тренд для інших НГО та є активним гравцем в інформаційному полі діяльності організацій громадянського суспільства.

Наша місія:

 • допомогти місцевим органам влади ефективно надавати високоякісні послуги жителям та впроваджувати сучасні технології в управлінні громадою, а також активізувати мешканців для їх впливу на розвиток та управління громадою.

Наші цілі:

 • Стимулювати громади до ефективного використання наявних ресурсів
 • Сприяти ефективній роботі органів місцевого самоврядування
 • Активізувати місцеву громаду

Наше гасло:

 • Об’єднуємо вмотивованих людей, які змінюють свої громади на краще.

Цінності:

 • Розвиток особистості та організації. Ми цінуємо прагнення до розвитку кожного члена команди. Нам важливо, щоб розвивалась організація в цілому – напрацьовувались та реалізовувались стратегічні документи, залучались нові донори та партнери, покращувалась комунікація з цільовою аудиторією.
 • Командний підхід в діяльності. Кожен знає свою роль та усвідомлює ступінь відповідальності, взаємодопомога та взаємозамінність (за потреби), спільне обговорення важливих питань та колегіальне прийняття рішень. Ініціативність та творчий підхід вітається.
 • Орієнтованість на результат. Нам подобається те, що ми робимо, але результат нашої роботи є дуже важливим для нас. Ми усвідомлюємо очікувані результати кожного проекту, який реалізовуємо, та постійно звіряємо наші дії з досягненням відповідних індикаторів. Нам важливо, щоб результат нашої роботи був затребуваним у нашої цільової аудиторії та донорів.

Основні цільові групи, з якими ми працюємо:

 • Органи місцевого самоврядування
 • Громадські активісти та громадські організації
 • Малий та середній бізнес

Географія діяльності: Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська області, Закарпатська та Волинська області та інші регіони України.

Контакти:
Поширити
Поширити
Організатор
Партнери
Корисні посилання
Ресурсний центр ГУРТ
Напишіть ваше звернення