Про проєкт

Центр розвитку громадської активності

Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.

“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.

Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.

Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.

Організатор

Партнери

Корисні посилання

Ресурсний центр ГУРТ