fbpx

Ініціатива “Побач мене”

Facebook
Telegram

Ініціатива покликана зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у темний період часу серед дітей шкільного віку для цього школярам Тернополя та Тернопільської області безкоштовно роздають світловідбиваючі стрічки.

Ініціатива «Побач мене»: школярі Тернопільської громади знову можуть безкоштовно отримати світловідбиваючі елементи 💥
📣 Друзі, наша команда продовжує реалізацію ініціативи #ПобачМене, яку ми започаткували ще у 2022 році з метою попередження ДТП та підвищення безпеки дітей у темну пору доби.
З моменту запуску ініціативи 2 700 дітей отримали більше 8-ми тис. світловідбиваючих стрічок, але запит на їх отримання й досі залишався високим. Ми розуміли це та шукали можливі шляхи для отримання світловідбиваючих стрічок.
Нещодавно завдяки нашим партнерам з Чехії компанії Altima ми отримали чергову партію із світловідбиваючими елементами, які будуть роздані школярам з Тернопільської громади.
🧐 Що потрібно зробити для отримання стрічок?
🔷 Необхідно заповнити анкету за цим посилання 👉 https://cutt.ly/FwJyKaY6

✅ Які умови?

🔷  Навчатися в одній із шкіл Тернопільської громади (Обов’язкова наявність підтверджуючого документу – Карти Тернополянина, учнівського квитка тощо).
🔷  Отримати стрічки можуть школярі або хтось із їхніх батьків
🔷  Кожен школяр може отримати не більше 2-ох елементів.
Після заповнення анкети протягом 2-ох днів з вами зв’яжеться представник нашої організації та узгодить деталі отримання стрічок.
Чекаємо на ваші анкети! Подбаймо про безпеку наших дітей разом!
Нагадаємо, що ініціативу «Побач мене» започаткувала ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у 2022 році. Наша ініціатива покликана зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у темний період часу та підвищити безпеку дітей шкільного віку.

Інші проєкти

Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль