Ініціатива покликана зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у темний період часу серед дітей шкільного віку для цього школярам Тернополя та Тернопільської області безкоштовно роздають світловідбиваючі стрічки.
Ініціатива «Побач мене»: школярі Тернопільської громади знову можуть безкоштовно отримати світловідбиваючі елементи ![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
З моменту запуску ініціативи 2 700 дітей отримали більше 8-ми тис. світловідбиваючих стрічок, але запит на їх отримання й досі залишався високим. Ми розуміли це та шукали можливі шляхи для отримання світловідбиваючих стрічок.
Нещодавно завдяки нашим партнерам з Чехії компанії Altima ми отримали чергову партію із світловідбиваючими елементами, які будуть роздані школярам з Тернопільської громади.
![🧐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)
Які умови?
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Після заповнення анкети протягом 2-ох днів з вами зв’яжеться представник нашої організації та узгодить деталі отримання стрічок.
Чекаємо на ваші анкети! Подбаймо про безпеку наших дітей разом!
Нагадаємо, що ініціативу «Побач мене» започаткувала ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у 2022 році. Наша ініціатива покликана зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у темний період часу та підвищити безпеку дітей шкільного віку.