fbpx

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

Рубрика Новини

5-7 грудня у Празі (Чехія) проходила щорічна Асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, на якій продемонстрували фільм про розвиток громадянського суспільства в Україні «Трансформація». На заході побував керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин, який й презентував фільм.

Захід відбувається під час нищівної гуманітарної кризи та посилення безпеки, енергетичного і фінансового тиску на міжнародну спільноту, спричиненого російською війною проти України.  Сьогодні політика Східного партнерства вступає в новий етап і має бути переглянута, щоб відповідати новим викликам, з якими стикаються Східне партнерство та ЄС.

Цьогорічна асамблея об’єднала понад 200 організацій громадянського суспільства зі Східного партнерства та ЄС, щоб обговорити поточні виклики та майбутню форму багатосторонньої співпраці.

Максим Черкашин та Марічка Пачковська, продюсерка фільму та представниця студії «Файне місто», були запрошені на Асамблею у якості спікерів та презентували фільм про еволюцію громадянського суспільства України і його роль у боротьбі проти окупанта – «Трансформація».

Ділимося з вами основними тезами, які були озвучені під час презентації фільму:

  • Українці не втомлюються, тож партнери також не повинні!
  • Ми – не потребуємо співчуття, нам потрібна реальна підтримка і допомога!
  • Україна не може програти, оскільки це буде поразка усього демократичного світу.
  • Уже сьогодні потрібно робити конкретні кроки для відбудови України після перемоги.
  • Роль громадянського суспільства у процесі, як відбудови, так і боротьби з корупцією має бути значною.

Нагадаємо, що українську версію фільму «Трансформація» можна переглянути за цим посиланням. Фільм виготовлений у партнерстві ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та Медіаспільноти «Файне місто» за підтримки European Endowment For Democracy.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль