fbpx
/
/
Триває реєстрація на конкурс «Золотий фліпчарт»

Триває реєстрація на конкурс «Золотий фліпчарт»

Нещодавно команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» оголосила про старт прийому заявок на ІІ конкурс активістів «Золотий фліпчарт». Конкурс покликаний відзначити найкращих у сфері громадської діяльності. Участь в конкурсі можуть взяти  представники громадського сектору з шести областей заходу України – Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Ознайомитися з вимогами конкурсу та подати свою заявку можна за цим посиланням. Обрання переможців відбудеться шляхом голосування на сайті проєкту та оцінці експертної комісії конкурсу.

Конкурс проводиться у шести номінаціях:

  • Проєкт року – проєкт, який реалізований громадською організацією чи активістом для своєї громади.
  • Активіст та Активістка року – лідери, які найбільше долучились до розвитку своєї громади.
  • Ідея року, яку не вдалось реалізувати – цікава ідея, яка так і залишилась ідеєю і, можливо, колись настане час для її реалізації.
  • Молодіжна рада року – молодіжна рада, яка об’єднала навколо себе активну та вмотивовану молодь задля розвитку громади.
  • Громадська організація року – організація, яка, можливо й не робила величезних знакових проєктів, але своєю щоденною роботою змінює громаду на краще.

У залежності від номінації подаватися на конкурс можуть члени громадських організацій, представники ініціативних груп та громадські активісти.

Як податись на конкурс?

  • Уважно перечитати на сайті усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
  • Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
  • Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
  • Пройти технічний відбір.
  • Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.

Прийом конкурсних триватиме до 28 вересня 2021 року включно. Технічний відбір заявок на предмет відповідності конкурсу – з 29.09 до 30.09.2021 року.

Онлайн голосування та оцінювання експертами заявок проходитиме з 01.10 до 17.10.2021 року. Офіційне нагородження переможців відбудеться 29 жовтня 2021 року у місті Тернополі.

Партнери конкурсу: Тернопільська міська рада, Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, Музичний фестиваль “Файне місто”, Телеканал «Тернопіль 1, інформаційне агентство «UAMedia Group», рекламне агентство «MARIK.UA», Центр Науки Тернополя.

Конкурс проводить ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення