fbpx

Сім’ї громадських активістів та журналістів-переселенців можуть отримати компенсацію за житло

Рубрика Новини

До уваги громадських активістів та журналістів, які перебувають у зоні бойових дій та мають намір переїхати в одну з областей заходу України!

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку  демократії (NED) в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності» запускає ініціативу з підтримки громадських активістів та журналістів, які були змушені покинути свої домівки та стати переселенцями.

У чому суть ініціативи?

Ми готові компенсувати громадським активістам, журналістами та їхнім сім’ям кошти за оренду житла терміном в один місяць у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Хто може отримати допомогу?

Якщо ви громадський активіст чи журналіст, який з сім’єю тимчасово винаймає житло – ви можете отримати фінансову допомогу для покриття витрат на оренду будинку чи квартиру, проживання в готелі тощо.

Як отримати допомогу?

Для отримання допомоги, будь ласка, заповніть невелику анкету за цим посиланням. Після ознайомленням із анкетою ми з Вами зв’яжемося та повідомимо всю необхідну інформацію.

Які умови компенсації коштів за оренду житла?

Компенсацію за житло терміном не більше одного місяця можуть отримати громадські активісти та журналісти, які його винаймають у Тернопільській, Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Для отримання коштів необхідно буде надати підтверджуючі документи – рахунок з готелю чи подобової оренди квартири, договір оренди тощо).

Ми готові вам допомогти! Чекаємо на ваші анкети!

Будьмо єдині! Все буде Україна!

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль