fbpx

Масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни – грантовий конкурс для ОГС

Рубрика Новини

ІСАР Єднання запрошує організації громадянського суспільства до участі у грантовому конкурсі “Інституційна підтримка ОГС для посилення спроможності масштабувати підтримку людей, які постраждали від війни”.

Через надання цього типу гранту ІСАР Єднання має на меті інституційно посилити ОГС/їх об’єднання та партнерства для МАСШТАБУВАННЯ їх впливу та підтримки ЯКОМОГА БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ, що зазнали впливу війни – як ВПО, так і конкретних уразливих груп (в тому числі людей з інвалідністю, літніх людей, людей та ВПО, що втратили роботу через війну, дітей, ЛГБТ-спільнот, представників громад, що зазнали негативного впливу війни, людей, що змушені були виїхати з України у випадку якщо заплановані діяльності орієнтовані на створення умов для їх повернення, тощо). Це не є вичерпний перелік цільових груп і пропонована діяльність може мати на меті масштабувати роботу для підтримки тих цільових, з якими працює заявник.

Грантова підтримка буде надана організаціям, які: 

  • Посилюють свою спроможність надавати фахову комплексну підтримку ЯКОМОГА БІЛЬШІЙ кількості потребуючих через створення/розбудову інфраструктури для забезпечення потреб цільових аудиторій та посилення власної спроможності на ці потреби відповідати (від базових гуманітарних потреб до забезпечення послугами, що потребують відповідного рівня фаховості та кваліфікації)
  • Пропонують рішення, які завдяки розбудові партнерства з державними інституціями/місцевою владою/бізнесом/експертними організаціями як з України, так і з-за кордону дозволять збільшити обсяг допомоги, що надходить в Україну або/та підвищити якість розподілу цієї допомоги та якість і обсяг послуг для потребуючих та МАСШТАБУВАТИ роботу організацій/об’єднань для підтримки тих, хто постраждав від війни
  • Розвиток фандрейзингових спроможностей організацій/їх об’єднань та  =розбудова партнерств для ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ РЕСУРСІВ ТА ВТІЛЕННЯ ФАНДРЕЙЗИНГОВИХ РІШЕНЬ ТА РІШЕНЬ РОЗВИТКУ ПАРТНЕРСТВ для ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПІДТРИМКИ, ЗАЛУЧЕННЯ РЕСУРСІВ ТА ДОПОМОГИ З-ЗА КОРДОНУ/України для людей, що зазнали негативного впливу війни. Очікується, що ця діяльність сприятиме МАСШТАБУВАННЮ підтримки, що надається організаціями/їх об’єднаннями потребуючим, а також включатиме активності з інституційного розвитку організації, щоб якісно та компетентно ці потреби забезпечувати.

Цей тип грантової підтримки в тому числі  спрямований на зміцнення організацій як інституцій, (зокрема адаптації до нових умов та посилення фінансової стійкості, системи врядування і налагодження управлінських процесів, комунікативної діяльності, якості послуг, а відповідно і якості програмних заходів/діяльності ОГС в умовах війни).

Максимально можлива сума гранту – 1 650 000 грн. Обсяг запитуваного фінансування визначає організація-заявник, враховуючи заплановані активності, заходи та інші витрати в межах проєкту.

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ 

Орієнтовна тривалість проєктів – до 5 місяців. Всі підтримані проєкти мають завершитися не пізніше кінця січня 2023 року. Орієнтовна дата початку впровадження проєкту – кінець липня 2022 року.

На першому етапі організації-заявнику необхідно подати до розгляду коротку “Концепцію проєкту” (максимум 1000 слів) з необхідними додатками.

Дедлайн подачі: 8 липня 2022 року (до 17:00).

Концепції проєктів, що надійдуть після 17.00, 8 липня з будь-яких причин, не розглядатимуться.

Більше про конкурс тут.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль