fbpx

Конкурс для працівників молодіжних центрів, що перемістилися з окупованих територій або із зони активних бойових дій

Рубрика Новини

Програма СИЛА (Єднання через спільні дії молоді), яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), оголошує конкурс для працівників молодіжних центрів для прокачки навичок побудови успішної кар’єри, первинної психологічної підтримки та надання юридичних консультацій через партнерства.

Кого ми шукаємо?

Внутрішньо переміщені працівники молодіжних центрів/просторів, які мають досвід роботи з молоддю ВПО та не ВПО від 18 до 29 років та хочуть проводити для них безкоштовні офлайн-заходи на базі просторів молодіжних центрів, де вони працюють. Це мають бути заходи для молоді ВПО та не ВПО, що шукають нову роботу та потребують поглиблених знань у створенні ефективного резюме та самопрезентації; можуть мати травматичний досвід, пов’язаний з воєнними подіями та хочуть отримати навички самодопомоги та корисні контакти служб, що надають професійну психологічну підтримку; записатися та пройти безкоштовну юридичну консультацію у молодіжному центрі.

Що ми пропонуємо?

 • Пройти безкоштовне онлайн-навчання (ToT) від найкращих тренерів та експертів (надаємо методику викладання матеріалу для молоді, перевірка домашніх завдань та надання фідбеку);
 • Прокачати навички для побудови успішної кар’єри, а саме написання резюме, успішне проходження інтерв’ю, самопрезентація.
 • Дізнатися про те, яку первинну допомогу можна надати людям при стресі, панічних атаках, виснаженні та травмі, техніка “Не нашкодь”.
 • Відкрити можливість  надавати юридичні консультації у молодіжному центрі/просторі через партнерства.
 • Познайомитися з новими колегами на онлайн-тренінгах та поділитися досвідом.

Яка підтримка передбачена програмою?

 • набір усіх необхідних канцтоварів, побутових предметів, друкованих та електронних матеріалів, необхідних для проведення заходів;
 • онлайн-навчання для команди;
 • фінансова підтримка членам команди з числа ВПО (до 2 працівників від 1 молодіжного центру).

Завдяки участі в проєкті ваша команда навчиться організовувати корисні, цікаві та актуальні тренінги, які допоможуть згуртувати молодь у громаді, ВПО знайти однодумців та друзів, прокачати навички для побудови кар’єри, емоційно розвантажитися та запартнеритися з організаціями безкоштовної юридичної підтримки.

Що ми очікуємо від працівників молодіжних центрів?

 • Можливість відвідання усіх онлайн-тренінгів, організовних програмою СИЛА.
 • Готовність провести аналогічні тренінги для мінімум 60 учасників протягом листопада-грудня.
 • Залучення молоді ВПО та не ВПО від 18 до 29 років, реєстрація учасників.
 • Використання приміщення вашої установи та наявного обладнання для проведення заходів в межах проєкту;
 • Надання звітів щодо проведених заходів за проєктом.

Якщо Вам цікаво і Ви хочете взяти участь у конкурсі, то заповнюйте анкету на участь   до 23:59 16 жовтня, 2022 року. Команда перегляне всі заявки на участь і повідомить про відбір успішним кандидатам.

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль