Комунікація через соціальні мережі, айдентика та співпраця із стейкхолдерами: завершився другий день нашого хакатону

24 Вересня, 2025
2 хв.

Початок

Команди 10-ти ОГС продовжили удосконалювати свої навички з ефективної комунікаційної діяльності в соціальних мережах та побудови партнерств зі стейкхолдерами .
Ми обговорили важливість створення міцних зв’язків зі ЗМІ та громадськістю, а також те, як правильно доносити ключові меседжі вашої організації у соціальних мережах.

«В епоху інформаційних технологій вміння залучати увагу аудиторії через соціальні платформи є критично важливим. Соціальні мережі вже давно стали ефективним інструментом для взаємодії зі своєю цільовою аудиторію та започаткування нових партнерств. В ОГС повинні вміти якісно вести свою комунікаційну діяльність та знати, як ефективно співпрацювати з стейкхолдерами», – наголосив під час заходу Сергій Волохатий.

Особливу увагу приділили візуальним матеріалам та айдентиці, адже якісне та впізнаване оформлення допомагає не лише привернути увагу, але й залишатися у пам’яті вашої аудиторії. Кожен бренд має свою історію, і важливо, щоб вона звучала гармонійно на всіх комунікаційних каналах.

Наші учасники отримали практичні поради з підготовки контенту, графічних матеріалів та інструментів для розширення своєї присутності в медіапросторі. Ми спільно працюємо над тим, щоб голос кожної організації був почутий!

“Дякуємо всім учасникам за активну роботу та натхнення! А вже завтра у нас відбудеться пітчинг проєктних пропозицій і ми дізнаємося, які громадській організації переможуть та отримають міні-гранти”, – ділиться проєктна менеджерка ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Юлія Нецько.

Захід проходить в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності 2.0», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy

Автор статті

Поширити

Коментарі

Цікаві статті

IMG_1800
5 хв.
Визначено найкращі ініціативи громадського сектору: у Тернополі нагородили переможців конкурсу «Золотий фліпчарт»
Тендер 2
2 хв.
Відкритий тендер на закупівлю теплиці та обладнання для її функціонування
706317822_1039904135028548_1321084644981800942_n
2 хв.
Відбір учасників на Всеукраїнський форум громадянського суспільства «Стійкість формує майбутнє»
706317251_1038253761860252_181768599728096315_n
2 хв.
Голосуйте за найкращі громадські ініціативи України в умовах війни
Зміст
Пишіть нам у месенджери
Телефонуйте
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль