fbpx
/
/
Громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше» релокована до Тернополя

Громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше» релокована до Тернополя

Share on facebook
Поширити
Share on telegram
Поширити
pxl 20220406 131417249 1536x864 1 - Громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше» релокована до Тернополя
На час воєнного стану та окупації Бердянська Агенція креативних ініціатив Більше тимчасово змінила місцезнаходження.
“Зараз наша команда знаходиться в різних містах України і закордоном. Але, кожен і кожна на своєму місці наближає нашу перемогу. Офіс організації зараз знаходиться у місті Тернопіль.
pxl 20220406 131503929 1536x864 1 - Громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше» релокована до Тернополя
“Ми відновили комунікацію з партнерами, друзями, колегами, актуалізували проекти, які виконували до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Незабаром розповімо про ініціативи, які ми почали спираючись на виклики часу.
Дякуємо партнерам з Західноукраїнського хабу громадської активності за привітний коворкінг і підтримку нашої діяльності.”, – йдеться в повідомленні на сайті організації.
Ми вкотре переконуємося, що наша ініціатива з безкоштовного надання офісу Західноукраїнський хаб громадської активності для роботи журналістів та громадських активістів, була правильною, своєчасною та потрібно. Маємо вже перші позитивні результати. Бажаємо плідної роботи нашим колегам з Агенції креативних ініціатив “Більше” та перемоги усім нам!
Категорія: Новини
Міста: Тернопіль
Share on facebook
Поширити
Share on telegram
Поширити
Напишіть ваше звернення