fbpx

Грантовий конкурс в рамках програми «Український фонд швидкого реагування» IREX

Рубрика Новини

Програму «Український фонд швидкого реагування» впроваджує Міжнародна рада досліджень і обмінів (IREX) у відповідь на вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Програма розроблена для вирішення нагальних критичних потреб та підвищення стійкості українського уряду, громадянського суспільства та цивільного населення. Основним компонентом програми є співпраця з місцевими неурядовими організаціями для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі.

За допомогою цього конкурсу грантоотримувачі, якщо їх буде обрано, отримають фінансування для реалізації своїх проектів, які допомагають громадянам та інституціям України розбудувати стійкість зараз та після завершення бойових дій. Обсяг виділеного фінансування та терміни реалізації значною мірою залежатимуть від особливостей конкретних затверджених проектів.

Усі запропоновані проекти ПОВИННІ відповідати головній меті Програми – підвищити стійкість України або задовольнити нагальні потреби, які виникла в результаті російського вторгнення. Щоб бути прийнятим відбірковою комісією Фонду, ваш пропонований проект ПОВИНЕН мати прямий зв’язок з обставинами, які були викликані війною. Запропоновані заходи в межах вашого проекту мають бути змістовними та чітко вимірюваними.

Заявки, пов’язані з наданням військової допомоги та/або допомоги будь-якій військовій установі/структурі/частині/підрозділу чи органу виконавчої влади і військового управління, НЕ БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ.

Очікувана тривалість підтримки IREX та період виконання – з червня 2022 року по  березень 2023 року. Графік реалізації може змінюватися, залежно від потреб програми та наявності фінансування. Обсяг виділеного фінансування та терміни реалізації значною мірою залежатимуть від особливостей затверджених проектів.

Заявки на фінансування будуть розглядатися у два етапи. Задля розгляду Вашої заявки на фінансування, будь ласка, надайте інформацію про ідею Вашого проєкту у вигляді заявки на грантову підтримку та бюджету. Одна організація або група організацій може подати на розгляд максимум дві заявки на грантову підтримку.

Заявка на грантову підтримку та бюджет повинні бути надіслані на електронну пошту tender-ua@irex.org з темою листа «Грант Українського фонду швидкого реагування». Ви повинні вказати правильну тему листа аби вашу заявку розглянули.

Щоб подати заявку, будь ласка, ознайомтеся із Запитом на отримання заявок за посиланням: https://www.irex.org/program/zapit-na-otrimannya-zayavok-na-grantovu-pidtrimku-irex-zaproshue-do-spivpraci-v-ramkakh

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль