fbpx

Грантова програма “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”

Рубрика Новини

ІСАР Єднання запрошує громадські організації та благодійні фонди до участі у новій грантовій програмі “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади”.

З початком повномасштабної війни в Україні, 24 лютого 2022 року, ІСАР Єднання запустив міжнародну фандрейзингову ініціативу серед іноземців. Усі зібрані кошти від звичайних громадян інших країн через надання грантів українським громадським та благодійним організаціям спрямовуються на підтримку  місцевих громад та людей, які опинилися у скруті через війну. Мета нашої програми, щоб кожна зібрана копійка від людей була ефективно витрачена на допомогу постраждалим українцям, на покращення якості їхнього життя.

Відповідно пріоритетні напрямки фінансування:

 • Відновлення критичної соціальної інфраструктури/забезпечення обладнанням, що сприятиме покращенню якості життя людей в громадах, або громад в цілому, що постраждали від воєнних дій. Це може бути допомога лікарням, комунальним закладам у вигляді ремонту чи закупівлі устаткування.
 • Посилення  продовольчої  та економічної безпеки для груп людей/громад, щоб:
  – запобігти голоду;
  – створити можливості  зайнятості для людей/груп людей, які стоять перед ризиком опинитися за межею бідності та без засобів до існування;
 • Діяльність або рішення, спрямовані на стале підвищення якості життя
  – мешканців громади
  – вимушено переселених осіб в інші громади
  – конкретних вразливих груп людей (діти, багатодітні родини, діти-сироти, люди з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші), які вимушено переселилися в громади.
 • Евакуація з громад, що перебувають під загрозою окупації (у випадках, де оперативно не спрацьовують забезпечені державними та місцевими органами влади можливості).
 • Адресна допомога людям або групам людей. Перевага надаватиметься проєктам адресної підтримки людей/груп людей, якщо (а) ця допомога сприятиме не лише короткостроковому вирішенню проблем, а й закладе основи значущого, сталого покращення на тривалий час (б) до вирішення проблеми, на що спрямовуватиметься запитувана адресна допомога,   долучатимуться ще і інші стейкхолдери з громади.

ІСАР Єднання залучає кошти на всі з вище зазначених пріоритетів, але розподіляє їх відповідно до сум, які вдалося залучити за кожним окремо пріоритетом. Наразі 85% від коштів, які будуть розподілятися в межах даного грантового конкурсу були зібрані саме для підтримки громад в умовах війни, тож рішення, які спрямовані на посилення громад, від організацій, які працюють для розвитку та розбудови громад, мають більше шансів на підтримку.

Терміни прийому заявок та реалізації проєктів

Прийом проєктних пропозицій за цією грантовою програмою відбувається постійно, починаючи з 1 червня 2022 року до офіційного завершення, про що буде повідомлено додатково на сайті ІСАР Єднання http://ednannia.ua

Про результати розгляду заявки ІСАР Єднання повідомляє протягом 3 днів з моменту подачі пропозиції від заявника.

Максимально можлива сума гранту – 300 тис. грн. Мінімальна сума гранту не встановлюється. Пріоритет надаватиметься проєктам, які меншими ресурсами сприятимуть більшим змінам у якості життя людей/груп/громад, що зазнали впливу війни. Очікується, що сума фінансування більшості проєктів складатиме до 30-100 тис. грн. Обсяг запитуваного фінансування визначає організація-заявник, враховуючи заплановані активності, заходи, тип підтримки, яка надається, тощо.

Детальніше ознайомитися з умовахи Програми та інструкцією, як податися на конкурс, читайте тут.

Організації громадянського суспільства є опорою для держави та збройних сил, надійна підтримка для українського суспільства, яке щодня зіштовхується з новими викликами.

Тож разом наближаємо нашу перемогу!

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль