Наша організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” долучилася до мережі “Вікно Відновлення” за результатами open call, у якому взяли участь більш ніж 130 учасників.
Об’єднання «Вікно Відновлення» (UA Recovery Window MediaNetwork) розпочало роботу в січні 2024 року як ініціатива семи незалежних організацій-співзасновників. Регіональні та всеукраїнські медіа, аналітичні центри об’єдналися для моніторингу і прозорого висвітлення всіх аспектів відбудови України.
Відтепер «Вікно Відновлення» — це мережа з понад 70-ти незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних центрів.
«Вікно Відновлення» ставить собі за мету:
- Мережувати журналістів, експертів, лідерів громад. Створювати синергію для якісних змін.
- Контролювати процеси. Викривати корупцію, аналізувати витрати, проводити розслідування.
- Пояснювати складне просто. Проводити дослідження та перетворювати експертні знання на зрозумілий план дій.
- Розповідати локальні історії, підсвічувати проблеми як окремих людей, так і цілих регіонів.
- Посилювати дискурс відновлення. Підкреслювати важливість потужних змін. Надавати можливості для людей та організацій, які їх створюють.
Як учасники мережі ми створимо низку актуальних матеріалів на тему відбудови, а крім того матимемо доступ до навчальних можливостей об’єднання та кроссекторальних експертів й аналітики.
“Для нас важливо долучатися до таких ініціатив та стати частиною великих змін. Ми переконанні, що мережування, партнерство та співпраця є запорукою ефективного висвітлення процесу відбудови. Об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити процес відновлення та відбудови більш прозорим і відкритим”, – зазначив керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин.
Усі матеріали мережі будуть доступні на окремому сайті-агрегаторі, що дозволить розширити коло наших читачів. Крім того, «Вікно Відновлення» допомагатиме в дистрибуції матеріалів на тему відбудови у соціальних мережах.
Підписуйтеся на “Вікно Відновлення” у Facebook, Instagram та Telegram.
Завдання «Вікна Відновлення» — якісно й прозоро розповідати про відновлення усіх постраждалих регіонів на єдиній платформі, спільно адвокатувати необхідні зміни. ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” охоче доєднується до цієї роботи.