fbpx

ГО «Оцінка і моніторинг-ІФ»: сприяння прийняттю ефективних місцевих і державних рішень задля розвитку регіону та України загалом

Громадська організація «Оцінка і моніторинг-ІФ» уже четвертий рік поспіль активно складає пазл історії свого успіху.

Основною метою цієї ГО є сприяння використанню оцінювання як інструменту належного врядування для покращення прозорості, результативності та ефективності прийняття місцевих і державних рішень з метою покращення розвитку регіону та України загалом. Словом, громадська організація проводить моніторинг, здійснює аналіз та оцінку для покращення результатів будь-якої роботи у сфері проведення реформи з децентралізації влади та секторальних реформ.

Нині ця громадська організація найбільше пишається проєктом «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області», що став переможцем у конкурсному відборі проєктів, які можуть реалізовувати за рахунок коштів Державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Поданий проєкт посів перше місце серед 219 проєктів у програмі «Розвиток туризму». На конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку наша громадська організація «Оцінка і моніторинг-ІФ» подавала проєкт спільно з Департаментом економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради як партнери.

Голова правління ГО «Оцінка і моніторинг-ІФ», членкиня Української Асоціації Оцінювання (м. Київ) Оксана Ковальчук наголосила: «За допомогою громадської організації я маю можливість реалізувати себе в тій сфері життя, яка найцікавіша для мене. Хочу поділитися своїми знаннями й досвідом з молодими активним людьми, прагну, щоб відбувалися зміни в нашому суспільстві».

Лідерка ГО «Оцінка і моніторинг-ІФ» Оксана Ковальчук бере активну участь у різноманітних проєктах, зокрема «Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій в країнах Східного партнерства». Мета – вивчення потреб регіональної професійної освіти у сфері сільського господарства, розробка рекомендацій щодо подальшого вдосконалення програм професійної освіти на регіональному рівні. Результати дослідження презентували на регіональному і національному рівнях, а також під час щорічної асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Оксана Ковальчук робила аналіз ситуації щодо вивчення потреб регіональної професійної освіти у сфері сільського господарства на Прикарпатті.

Також лідерка ГО виконувала аналітичний звіт в рамках проєкту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», відтак взяла участь у круглому столі на тему: «Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку в Івано-Франківській області?». Брала участь в конференції «Регіональна політика в Україні: європейський вимір транскордонного співробітництва» у Києві. Члени ГО «Оцінка і моніторинг-ІФ» долучилися до регіонального тренінгу: «Розробка та управління проєктами, що фінансуються за державні кошти». Його мета: підвищення потенціалу державних службовців, організацій громадянського суспільства та вдосконалення навичок щодо управління проєктів, що фінансуються за державні кошти. Також брали участь у проведенні Звіту про дослідження наявних інформаційних ресурсів для організації моніторингу Цілей Сталого Розвитку на регіональному рівні у реалізації ЦСР в Україні.

 

Матеріал підготувала координаторка проєкту «Центр розвитку громадської активності» в Івано-Франківській області Оксана Процюк. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль