fbpx
Голосуйте!
00
Днів
00
Годин
00
Хвилин
00
Секунд
Голосування завершене
до закінчення голосування

«Фестиваль гумору» або як поєднати гумор, дітей, ініціативних батьків та бізнес

Сьогодні в нашій рубриці «Історії успіху» розповідаємо про проєкт «Фестиваль гумору», який реалізовує  разом з партнерами громадська організація «Центр розвитку «Зоряний Дім», що діє на Хмельниччині та створює цікаві заходи для дітей. Саме зараз активно йде набір в команди. Діяльність «Фестивалю гумору» це чудовий приклад ефективної синергії бізнесу, громадської організації та ініціативних батьків. Більше в інтерв’ю з Світланою Онищук, керівницею ГО «Центр розвитку «Зоряний Дім» та однією із засновників фестивалю.

  • Пані Світлана, розкажіть про фестиваль гумору та яка головна його ідея?

Після перемог на обласних і регіональних гумористичних конкурсах, у моєї доньки Наталії з’явилась ідея створити захід, де б не тільки дорослі, а й діти могли розкривати свій творчий потенціал. Тоді й з’явилась ідея створення дитячого фестивалю гумору в місті Кам’янці – Подільському.  Коли почали обговорювати ідею, виник ряд питань і викликів. Перше – це один фестиваль на початку нічого не вирішить, потрібно зробити кілька фестивалів  які допомогли б дітям сформувати сильні команди, напрацювати основи у підготовці крутих гумористичних матеріалів, а вже потім провести фінальні змагання. Разом з командою вирішили, що це буде 4 фестивалі, один з яких онлайн. 

  • Хто долучився до команди організаторів?

Я, Світлана Онищук, як мама, як психолог і небайдужий житель Кам’янця-Подільського, хочу, щоб у моєму місті освіта, культура, стосунки в родинах були на висоті. Вже багато років я цікавлюсь і розвиваюсь в напрямку гуманної педагогіки. Із сім’єю ми створили для дітей та підлітків простір розвитку «Star House», приватний садочок, а цього року хочемо запустити приватну школу.

Тому ми вирішили об’єднувати зусилля з іншими активними та творчими місцевими жителями та створили громадську організацію «Центр розвитку «Зоряний Дім», яка формує собою ідеї та простір для того, щоб в місті запалювались нові зірки. Я взяла на себе обов’язки модератора і координатора організації, а всі інші учасники приносять свої ідеї та пропозиції і ми їх разом втілюємо.

 Щодо дитячого фестивалю гумору, то нам також вдалось залучити людей, які вже мають популярність і досвід у шоу-бізнесі, організації фестивалів, маркетингу, роботою із дітьми та підлітками.

В нас є окремо команда редакторів, куди входять переможці і учасники телевізійних гумористичних проєктів, таких як «Ліга Сміху», «Розсміши коміка», регіонального чемпіонату гумору у м. Вінниця, учасників команди гумору «Наш Формат». Вони нас консультують і будуть працювати із редакторським матеріалом, це Інна Богатир, Ігор Барило, Наталія Онищук. Також в нас є команда тренерів, яка буде працювати з дітьми – серед них відомі кам’янчани, які є профі у своїй справі. Це Ігор та Катерина Костики, Ірина Качан, Роман Іваненко, Андрій Мельник,  Віктор Перунський, Павло Мельничук.

  • Ви збирали кошти на «Спільнокошт».  Яку суму вдалося зібрати?

Це був наш перший досвід, коли ми включили усі наші знайомства, активною промоцією

займались наші друзі – художник Сергій Боднар, лідер гумористичної команди «Наш Формат» і Володимир Черняк, маркетолог Сергій Стремедловський  та багато інших.

Ми «підняли на вуха» усіх в місті, місцевий бізнес і зібрали разом 80 тисяч гривень. Для нас це велика відповідальність тепер провести ці заходи, бо кошти передавали усі, до кого ми звертались.

  • Пані Світлана, на якій стадії співпраця з Українським культурним фондом (УКФ)?

На хвилі успіху із «Спільнокоштом» ми подались також на програму Українського Культурного Фонду «Діти культури». Пройшли усі відбіркові етапи і потрапили до 18 проєктів, які зараз будуть проходити переговорні процедури. Це узгодження документів, підрядників, строків проплати, програми медіа просування фестивалів. Для нас це складно, бо це є багато обов’язків, багато різних погоджень і перевірок, але також для нас це неймовірний досвід і можливість залучити ще велику суму коштів у Кам’янець-Подільський, за які ми хочемо орендувати будинок культури, зробити якіснішу промоцію фестивалю, організувати тренерів та учасників, створити набагато якісніший продукт. На основі цього фестивалю в Кам’янці-Подільському в перспективі з’явиться один із кращих дитячих фестивалів гумору, на який би хотіли приїхати учасники зі всієї України.

  • Розкажіть, які вимоги для реєстрації в команду?
  1. Вік учасників від 8 до 15 років;
  2. Одразу може податись одна команда від школи;
  3. Подати заявку від команди на участь

https://onedrive.live.com/redir?resid=ECE43D51F9A9D478!61299&authkey=!APmDPs-sz_dXGTc&ithint=file%2cdocx&e=aPmHDS;

  • Обов’язково подати заявку на участь – індивідуальну заявку –  погодження на участь від батьків і пройти попередній відбір – https://onedrive.live.com/?authkey=!AFrGb83IjUJ5X2s
  • Заявки приймають до 30 травня включно.
  • Які дати проведення 4-х фестивалів?

1-й фестиваль 03.06.2021р;

2-й фестиваль 08.07.2021 (онлайн);

3-й фестиваль  16.09.2021р;

4-й фестиваль 21.10.2021р.

Можна консультуватись через наші сторінки у соцмережах https://www.facebook.com/festyvalhumoru

https://www.instagram.com/festyvalgumoru/

Чи напряму контактувати із програмною менеджеркою Наталією 063 987 26 37

Другий етап співпраці: формування нових команд, коли учасники індивідуально подають заявку, далі ми з ними контактуємо і запрошуємо на наші команді тренування. Тут учасники заповнюють електронну форму зі своїми контактами www.cutt.ly/ObmBWRC

  • Чи можуть активні батьки та вчителі долучитись до фестивалів?

Так, звісно. Я дуже хочу, щоб до нас долучалось чим більше таких активних батьків і вчителів, адже вони отримають нові знайомства, новий досвід, а головне їх діти отримають неймовірну підтримку. Річ у тому, що серед старших часом  спостерігається знецінення участі дітей в таких проєктах, але якщо ми оцінимо що діти отримують від участі в таких проєктах, то побачимо, що вони тренують в собі впевненість, розвивають таланти, отримують поштовх до публічних виступів, потяг до боротьби за перемогу, до формування якісного контенту, а з часом ці діти можуть себе проявити у різних сферах, особливо в якихось публічних, керівних позиціях, де потрібно вміти спілкуватись з публікою, доносити свою думку, ідею. Ці навички залишаються з людиною назавжди, це на кілька рівнів впевненіші в собі особистості, які можуть сприймати життя з гумором, а можуть також розуміти інших людей і надавати їм підтримку. Ми навіть будемо робити окремий відео урок для батьків про важливість участі їх дітей в таких проектах».

  • Які призи отримають переможці?

Досвід залучення партнерів ми вже маємо. Але ми з чоловіком вирішили, що окремо надамо приз в розмірі 15 000 грн команді переможців у фінальному фестивалі.

 Мій чоловік займається садівництвом і розвиває гостинну садибу Онищуків. Тому окремо від цього бізнесу ми вже запланували приз.

Також запрошуємо долучитись місцевих підприємців і меценатів, які  б хотіли виділити свої іменні призи. Попередній список маємо, команди будуть задоволені.

 Дуже раді, що Кам’янець-Подільський дитячий фестиваль гумору з кожним днем отримує нових прихильників.

Матеріал підготувала координаторка проєкту «Центр розвитку громадської активності» в Хмельницькій області Ольга Мороз. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль