Центр демократії запрошує на Школу комунікації в адвокації. Протягом трьох днів у місті Київ, з 23 по 25 вересня, провідні фахівці поділяться останніми трендами в комунікації та адвокації, чим вони відрізняються від бізнесу, політики та інших сфер, а також розкажуть про власні успішні кейси роботи.
Школа комунікації в адвокації — це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють в громадському секторі та прагнуть посилити свої навички у реалізації успішних комунікаційних й адвокаційних кампаній.
Три дні навчання на Школі комунікації — це можливість заглянути у внутрішню кухню фахівців із багаторічним досвідом, оновити власні знання, а також нові знайомства та нетворкінг. Окремими блоками будуть практичні завдання, де на реальному кейсі Карти правових реформ для громадянського суспільства учасники навчаться комунікувати адвокаційні зміни на локальному та національному рівнях.
Навчання складатиметься з трьох блоків, а саме:
- Все актуальне про стратегічні комунікації;
- Digital у піарі та адвокації;
- Кризові комунікації та взаємодія з медіа.
До участі у Школі запрошуємо і фахівців із комунікацій, PR та SMM спеціалістів з усієї України, які вже працюють у організаціях громадянського суспільства і мають бажання підвищити рівень своїх знань у сфері комунікації в адвокації.
Для участі необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/gZcYyTxQFUqz1Uj86
Анкету необхідно заповнити до 13 вересня (23:59) включно. За результатами конкурсу будуть відібрані 25 учасників. Про результати відбору організатори повідомлять кандидатам 16 вересня.
Організатори забезпечують проживання і часткове харчування (кава-паузи, обід) учасникам Школи комунікації в адвокації та транспортні витрати. Подія може змінити формат проведення на онлайн, в залежності від ситуації з карантинними обмеженнями.
Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).
Джерело – Громадський простір