fbpx

Реєстрація громадської організації

Реєстрація ГО "під ключ"!

Допоможемо підготувати пакет документів для подачі на реєстрацію громадської організації
376418299_350971077255194_7907344218878404519_n

Наша команда готова надати вам всебічну допомогу у підготовці пакету документів для подачі на реєстрацію громадської організації. Ми розуміємо, що цей процес може бути складним і вимагати специфічних знань, тому ми пропонуємо вам наш досвід та експертизу для забезпечення успішного вивершення всіх формальностей.

Перш за все, ми вас консультуємо з усіх питань, пов'язаних із реєстрацією громадської організації. Наші фахівці допомагають вам визначити необхідні документи та відповідають на всі ваші питання щодо процедур та вимог.

Далі, ми вам надаємо повний спектр послуг щодо підготовки документації. Це включає у себе створення статуту, складання протоколів і всіх інших необхідних матеріалів. Ми гарантуємо, що ваш пакет документів буде відповідати всім вимогам і стандартам, що забезпечить швидке отримання статусу громадської організації.

Наша мета - забезпечити вас усією необхідною інформацією та документами, щоб ви могли зосередитися на своїй місії та діяльності. Довірте нам важливий етап реєстрації, і ми забезпечимо вам високоякісну та професійну підтримку на усьому шляху до створення вашої громадської організації.

Часті питання та відповіді

Ні, подається оригінал або нотаріально засвідчена копія протоколу установчих зборів.

Може, обмежень немає.

Щонайменше 2 людини.

Відгуки

Інші наші послуги

Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль
Реєстрація громадської організації
Залишіть заявку і ми надішлемо Вам попередню додаткову інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль