fbpx

Григорій Панасюк: Молодь має впливати на питання, які стосуються їхньої діяльності

Рубрика #ЛідериЗмін кожного дня наповнюється новими історіями про людей, які своєю діяльністю змінюють громадський сектор. Наша команда продовжує в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» розповідати про тих хто змінює світ навколо себе.

Сьогодні ми познайомимо вас з Григорієм Панасюком, який активно залучає молодь до місцевих проектів, так і до проектів Хмельницької АЕС, що на Хмельниччині.

  • Розкажіть про себе, свої хобі?

Панасюк Григорій Віталійович, після закінчення Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості у 2014 році розпочав свій трудовий шлях на Хмельницькій атомній електростанції, де на даний час обіймаю посаду інспектора служби охорони праці. У березні цього року був обраний на посаду голови Організації молоді Первинної профспілкової організації ВП ХАЕС (ОМ ППО ВП ХАЕС).

У шкільні та студентські роки грав у театрі, займався рукопашним боєм, де згодом здобув перемогу на чемпіонаті України. Ще я випускник школи бального танцю «Шарм» у м. Нетішин. В теперішній час як лідер молодіжної організації працюю над розвитком молодіжного руху та підвищенням престижу роботи в енергетичній галузі України, також маю особисте хобі – ковальську справу.

  • Як Вас можна описати читачам одним реченням?

Амбітний, цілеспрямований, впевнений в собі лідер, який своїм трудом та наполегливістю, впевнено крокує до здійснень мрій та бажань, а також вміє мотивувати на перемогу та дає можливість реалізувати свій потенціал для кожного.

  • Коли й чому розпочали громадську діяльність? Що спонукало вас до цього?

Свою діяльність в ОМ ППО ВП ХАЕС розпочав у 2016 році, до цього мене спонукало особисте бажання розвинути молодіжний рух на Хмельницькій АЕС, адже ми маємо креативних людей та гарний потенціал.

  • Пам’ятаєте, який проєкт був першим?

Велоквест у м. Нетішин у 2019 році.

  • Які виклики були перед вами?

Створити та об’єднати дієву команду однодумців для досягнення поставлених цілей.

  • Соціологи стверджують, що наразі в Україні лише 3-5% мешканців є активними. Яка ситуація у вашій громаді?

Ситуація аналогічна, як і по всій Україні, але завдяки молодіжним громадським організаціям таких активістів стає все більше.

  • Якими проєктами найбільше пишаєтеся? Які у них джерела фінансування і де Ви його шукаєте?

На даний час – це велоквест «Крути відпочинок у русі», що проводиться до Дня молоді у м. Нетішин у 2021 році. Загалом вважаю, що найбільші проекти ще попереду.

Єдиним джерелом фінансування нашої організації є ППО ВП ХАЕС.

  • Чим ще ваша організація може бути корисна для інших?

Наша організація має багато напрямків діяльності, завдяки яким є корисною для молоді ВП ХАЕС як у захисті трудових прав, соціально-економічному розвитку, так і в покращенні житлово-побутових питань. Також ОМ є корисною для місцевої громади, адже багато проектів орієнтовані і на місцеве населення та згуртування людей навколо спільних проблем.

  • Які основні цілі та плани на майбутнє?

Що стосується молоді конкретно ВП ХАЕС – це створення таких виробничих, трудових, соціально-економічних та психологічних умов, що сприяють професійному становленню молодих працівників, підвищенню їх кваліфікації, всебічному розкриттю інтелектуального і духовного потенціалу молоді на користь розвитку атомної енергетики та промисловості України.

  • Що порадите активістам, які тільки розпочинають свій шлях?

В першу чергу створити дієву команду, а впродовж усього шляху – постійно бути в русі та розвивати як свої особисті якості, так і командну роботу в цілому.

  • Громадське життя на Хмельниччині: на скільки воно є активним, на твій погляд?

На мою думку на Хмельниччині є чим та ким гордитися, так як у нас є багато активних громадських діячів які постійно розвивають наш край.

  • З якими проблемами доводиться зіштовхуватися місцевим ГО?

Наразі як таких проблем я не бачу, постійна співпраця з ВП ХАЕС, місцевою владою та громадськими організаціями міста з метою об’єднання для досягнення спільних цілей дає свій результат.

  • Як молодіжний сектор розвивається у вашій ОТГ?

Молодь активно залучається як до місцевих проектів, так і до проектів Хмельницької АЕС. Це означає, що молоді люди не просто пасивно беруть участь у запропонованих проектах, а безпосередньо працюють у процесі визначення потреб, дослідження рішень і планування діяльності в межах організації та за її межами, реалізовують свій потенціал, а також детальніше пізнають атомну енергетику як енергетичну галузь та сприяють її розвитку.

Матеріал підготувала координаторка проєкту «Центр розвитку громадської активності» у Хмельницькій області Ольга Мороз. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду за демократію.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль