fbpx

Данило Шевчук: До кожного нашого проєкту ми намагаємось долучити як можна більше громадських активістів

Продовжуємо наповнювати рубрику #ЛідериЗмін новими матеріалами. Ми розповідаємо про тих, хто заряджає своєю активністю і еко свідомістю.  Розвиток громадянського сектору це обов’язок, якщо ми хочемо рухатися в правильному напрямку. Саме тому сьогодні познайомимо вас з Данилом Шевчуком зі міста Лева, який активно розвиває свідому молодь Львова

 • Розкажіть про себе, свої хобі.

Мене звати Данило Шевчук, мені 18. Очолюю ГО “Львівський Молодіжний Клуб”, працюю в МолоДвіжЦентр.Львів, і вже 3 рік роблю молодвіж у Львові. Надзвичайно захоплююсь психологією, і за рахунок цього люблю спостерігати за особистісним розвитком людей.

 • Як Вас можна описати читачам одним реченням?

Людина не відкриє нових океанів, якщо не має сміливості відвернутися від берега.

 • Ви працюєте в мережі молодіжних просторів чи вдається співпрацювати з громадськими активістами?

Наша діяльність базується на роботі з громадськими активістами. З кожним місяцем ми відкриваємо для себе нові громадські організації, ініціативні групи і лише починаючих активістів. До кожного нашого проєкту ми намагаємось долучити як можна більше громадських активістів.

 • Коли й чому розпочали громадську діяльність? Що спонукало вас до цього?

Це сталось у 7 класі, коли мене не пустили в шкільне самоврядування, але я знайшов обхідний шлях. Тоді це було зроблено, просто бо була така ціль. Коли вона почала переростати з шкільного рівня, на міський, обласний чи всеукраїнський, то я поставив собі чітку мету – переконати молодь розвивати нашу країну та працювати в ній.

 • Пам’ятаєте, який проєкт був першим?

Це було реформування та реорганізація шкільної бібліотеки. Ми залучили фінансування, зайнялись перерахунком та переобліком всіх книг, та зробили з неї місце, де школярі можуть з користю проводити час Раніше це було місце, з пилюкою та старими книжками, зараз це певний простір, де школярі можуть коворкати. 6.Які виклики були перед вами?* Їх було, є і буде досить багато. Найчастіше це переконувати себе, що не варто слухати тисячі “ні”, “не варто”, “в тебе нічого не вийде”, “це нікому не потрібно” і схожі вислову в сторону мене та моєї команди. Хоча, саме такі вислови змушують горіти ще більше та розширювати свою діяльність.

 • Соціологи стверджують, що наразі в Україні лише 3-5% мешканців є активними. Яка ситуація у вашій громаді?

Щодня до нас приходить настільки багато нових активних обличь, що цей показник не відчувається, а то і взагалі спростовується. Тому у м. Львів з активною молоддю все дуже навіть добре, я думаю, ми не дарма є першою молодіжною столицею України)

 • Якими проєктами найбільше пишаєтеся? Які у них джерела фінансування і де Ви його шукаєте?

Якщо говорити за мою діяльність у ГО, то це розвиток волонтерської спільноти. Зараз ми стали найбільшим майданчиком, який займається координацією та набором волонтерів для різних заходів та проєктів. Згідно відгуків наших волонтерів, нам довіряють та хочуть надалі з нами співпрацювати. Якщо говорити за діяльність в молодіжному центрі, то це. звісно, #молодвіж. З кожним роком змінюється команда, мета, запал і кількість людей. Ми ростемо, разом з нашими амбіціями. Можемо пишатись тим, що у 2020 році ми стали найбільшим всеукраїнським офлайн заходом, який було реалізовано із дотриманням усіх карантинних обмежень.

 • Чим ще ваша організація може бути корисна для інших?

Як і ГО “Львівський Молодіжний Клуб”, так і мережі молодіжних просторів можуть допомогти якісно, впевнено та з командою розпочати свій шлях у молодіжній політиці.

 • Що мотивує вас займатися громадською діяльністю?

Молодь, у якої горять очі. Молодь, яка завжди з нами. Молодь, яка готова з нами на, будь-які, авантюри.

 • Які основні цілі та плани на майбутнє?

Розвивати молодіже середовище, відкривати для себе нові цікаві ініціативи та залучати чим більше тих, хто ніколи не був залученим.

 • Що порадите активістам, які тільки розпочинають свій шлях?

Ніколи не зупинятись на початому, вірити в себе, та в свою команду. Обов’язково вміти відпочивати та вчасно йти у відпустку.

Матеріал підготував координатор проєкту «Центр розвитку громадської активності» у Львівській області Павло Медина. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED)

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль