fbpx

Золотий фліпчарт: стартував конкурс з відзначення найкращих ініціатив громадського сектору

Рубрика Новини

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у 2020 році започаткувала проведення конкурсу «Золотий фліпчарт», який вже проходив вже тричі – у 2020, 2021 та 2023 роках. 

Конкурс «Золотий фліпчарт – 2024» покликаний зібрати та розповісти історії боротьби громадського сектору в умовах війни, відзначити та мотивувати українців й надалі працювати на перемогу України.

Конкурс проводиться у шести номінаціях:

 • Проєкт року – проєкт, який найбільше демонструє підтримку військових, ВПО чи інших людей, які постраждали через воєнні дії на території України.
 • Волонтерська ініціатива року – ініціатива, яка реалізовувалася у 2023 році та була спрямована на пришвидшення перемоги України.
 • Молодіжний проєкт року – проєкт, який стосується волонтерства чи іншої діяльності молоді задля підтримки військових, ВПО чи інших людей, які постраждали через воєнні дії. 
 • Благодійна організація року – організація, яка реалізовуючи проєкти з волонтерства, допомоги військовим, ВПО чи інші ініціативи, пришвидшує нашу перемогу
 • Молодіжна рада року – рада, яка об’єднала навколо себе активну молодь задля реалізації волонтерських та інших ініціатив задля пришвидшення перемоги України.
 • Громадська організація року – організація, яка з перших днів війни своєю щоденною роботою працювала над пришвидшенням перемоги.

У залежності від номінації подаватися на конкурс можуть члени громадських організацій, представники ініціативних груп, молодіжних рад, волонтерських ініціатив та благодійних організацій, активісти та активістки. Ознайомитися з іншими вимогами конкурсу та подати свою заявку можна за цим посиланням.  

Прийом заявок триватиме до 20 березня 2024 року включно. Подати заявку можна на сайті конкурсу за цим посиланням.

Обрання переможців відбудеться шляхом голосування на сайті проєкту та оцінці експертної комісії конкурсу.

Онлайн голосування та оцінювання експертами заявок проходитиме з 22.03 до 07.04.2024 року. Офіційне нагородження пройде 26 квітня 2024 року у місті Тернополі.

Як податись на конкурс?

 • Уважно перечитати на сайті усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
 • Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися або одразу нажати кнопку “Подати заявку”. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
 • Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
 • Пройти технічний відбір.
 • Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.

Переможці отримають медіапідтримку від наших інформаційних партнерів конкурсу, а історії боротьби та нескореності переможців конкурсу увійдуть в унікальне видання «Громадянське суспільство України під час війни 2.0». Над іншими призами організатори ще працюють з партнерами.

Завдяки таким конкурсам суспільство бачить, наскільки всі ми багато робимо для перемоги України. «Золотий фліпчарт» підкреслює, що кожен може долучитися до тої чи іншої ініціативи, яка пришвидшує нашу перемогу.

Партнери конкурсу: телекомпанія «TV-4», торговельна марка «Молокія», Тернопільський м’ясокомбінат, Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, креативний кластер NA ПОШТІ,  інформаційне агентство «UAMedia Group» та веб-студія «Екстрполія». 

Конкурс проводить команда ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy.

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль