fbpx

Запрошення до участі у міжнародному молодіжному проекті Moving Memories

Рубрика Новини

Оголошується набір учасників міжнародного проекту Moving Memories, що реалізується партнерськими організаціями з України, Німеччини та Грузії в рамках програми ““MEET UP! Youth for Partnership”.

Проект передбачає проведення двох міжнародних молодіжних обмінів, присвячених дослідженню історичної пам’яті про період націонал-соціалізму у трьох країнах, та завершиться підготовкою учасниками у міжнародних командах коротких документальних фільмів за темою проекту.

До участі у проекті запрошуються молоді люди віком 16-20 років, які прагнуть відпрацювати навички документування історій та дослідження минулого, навчитись створювати документальне відео, отримати новий досвід міжкультурної взаємодії. Обов’язковим є володіння англійською мовою на рівні, достатньму для активної участі в обговореннях та інтерактивних заняттях в міжнародній команді.

Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням під час програми. Додатково відшкодовуються транспортні витрати. Внесок учасників з України за участь у програмі складає 20 євро за кожен з обмінів. Внесок необхідно буде сплатити після приїзду на обмін.

Ми очікуємо зголошень як від індивідуальних учасників, так і від команд. Під час зголошення командою, кандидатам та кандидаткам необхідно заповнити індивідуальні заявки, зазначивши, що він/вона входить до складу команди, яка подається до проекту.

Якщо до складу команди входитимуть молоді люди віком до 18 років, дозволяється участь лідера команди, вік якого/якої не обмежується. Кількість учасників однієї команди – 5-6 осіб, не враховуючи лідера.

Більш детальна інформація про проект, умови участі та контакти розміщена за посиланням (англійською мовою): https://bit.ly/3zlgYAE

Для участі у проекті необхідно до 24 липня 2022 року заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://bit.ly/3cpoIZy

Проект реалізується за фінансової підтримки фундації “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ Foundation) з Німеччини та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль