Переможці нашого Giveaway до Дня заснування Тернополя вже відомі та чекають свої подарунки.
Наша команда громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” вітає усіх тернополян з Днем заснування файного міста Тернополя. Любіть Тернопіль, долучайтеся до його розвитку та не забувайте про своє рідне місто, де б ви не були
Ділимося з вами найкращими коментарями про Тернопіль від учасників конкурсу
Люблю Тернопіль, бо це місто моє молодості. Тут пройшли найкращі роки зустрічей з чудовими друзями в педінституті. Тут я зустріла перше кохання. Тут надзвичайно гарне озеро, чудові краєвиди, щирі гостинні люди і унікальні семінари в Освітньо-аналітичному центрі. Хочеться повертатися сюди знов і знов. Інколи, на жаль, хоч в думках…
Важко не любити місто, де ти народився, виріс і живеш усе своє життя. Ти так багато про нього знаєш, що швидше б можна було акцентувати увагу на недоліках. Але місто змінюється. І ці зміни подекуди є настільки креативними і сучасними, що дають усвідомлення невідворотності розвитку і поступу. Затишно. Саме ця емоція домінує в мені, коли думаю про моє місто.
Люблю Тернопіль за теплі літні вечори на набережній ставу, за галасливі дитячі майданчики, за зелені алеї та тихі закутки у парках.
Люблю Тернопіль за зелені вулиці, за красиві парки, за озеро. За те, що там минули мої найкращі студентські роки. За зоопарк, за українську мову, за класні кафе, за щирих людей. Просто обожнюю Тернопіль!
Галина Галина
Місто любові й краси,
дочки твої і сини завжди тебе пам’ятають
де б не бували вони.
В барвах осінніх ночей
радо зустрічають гостей.
Люблю Тернопіль за свої найкращі студентські роки, за те, що став таким рідним. Люблю за парки , храми, став.