fbpx

Всеукраїнський відбір освітніх закладів для проєкту #StudBiz

Рубрика Новини

Минулого року навчальна програма курсу за вибором «Соціальне шкільне підприємництво» була схвалена Міністерством освіти і науки України для учнів 8–11 класів і рекомендована до запровадження у школах. І хоча очевидно, що предмет цікавий та корисний, проте новий і викликає чимало питань.

У рамках міжнародного проєкту Social Student Companies to Activate the Youth, реалізується School of ME у партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини, буде відібрано 20 закладів освіти зі всієї України для проведення коротких тренінгів. На них ми разом з нашими партнерами допоможемо згенерувати ідеї для соціальних шкільних підприємств.

Всі 20 закладів освіти будуть запрошені на другий етап відбору, в результаті якого 10 освітніх закладів отримають доступ до: навчальної програми для куратора шкільної фірми; розширеної програми з підприємництва для учнів; менторської підтримки з реєстрації та запуску шкільної фірми; гранту розміром 1000€. Крім того, деякі учні та куратори зможуть отримати грант на 4-денну навчальну подорож в Німеччину у 2022 році, щоб познайомитися з німецьким шкільним підприємництвом. Тож гра вартує того, щоб спробувати.

Що потрібно зробити?

  1. Перейти на форму реєстрації, уважно прочитати умови та заповнити анкету.
  2. Зробити усе до 12 лютого до 23:59. 
  3. Очікувати на результати після 22 лютого 2021. 

У разі виникнення питань, ми радо відповімо на них через електронну пошту hello@schoolofme.me або Facebook-сторінку.

Бажаєте започаткувати соціальне шкільне підприємство?  Тоді ласкаво просимо до нашого проєкту.

_______________

http://bit.ly/StudBiz_20Schools

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль