fbpx

Відкрито набір на онлайн-навчання для представників молодіжних рад

Рубрика Новини

ГО “Молодіжна Платформа” у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та ініціативою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді»  запускають онлайн-навчання для представників молодіжних рад. 

Протягом чотирьох днів, 23 – 26 березня, молодь вчитиметься планувати роботу молодіжної ради, ставити амбітні, але досяжні цілі, вести переговори й адвокатувати свої інтереси. Під час навчання учасники: 

  • дізнаються про суть, мету та засоби роботи молодіжного, консультативно дорадчого органу, у тому числі системи роботи органів місцевого самоврядування;
  • познайомляться із механізмами юридичної роботи ради, її оновлення, створення підрозділів, у тому числі з документообігом та процесом публічного прийняття рішень;
  • напрацюють навички адвокації, переговорів, ораторського мистецтва;
  • вчитимуться планувати роботу рад та познайомляться із існуючими молодіжними радами.

До участі у навчанні запрошуються мешканці громад, які є учасниками ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді” (повний перелік громад доступний у реєстраційній формі) та які не були учасниками попереднього набору.

Молодіжні ради подаються одразу командами, тобто треба буде у google – forms вказати одразу троє учасників. У команді має бути двоє діючих представників молодіжної ради та працівник органу місцевого самоврядування, який відповідальний за роботу із молодіжною радою. Тільки 30 учасників (10 команд) будуть відібрані для подальшої участі. 

Зареєструватись на навчання можна до 23.59 – 16 березня 2020 року  за посиланням https://forms.gle/qCEHtqjSBe7SZRqS7

За додатковими питаннями звертайтесь до Захарія Ткачука zakharii.tkachuk@youthplatform.com.ua

Тренери:
Захарій Ткачук – експерт молодіжної роботи, тренер освітніх програм молодіжної політики України, голова ГО «Молодіжна Платформа».

Ксенія Ємшина – тренер, фасилітатор, член «Національної асоціації фасилітаторів України, тренер освітніх програм молодіжної роботи, в тому числі державної програми «Молодіжний працівник».

Дем’ян Петрик – тренер, екс-голова Луцької молодіжної ради, секретар Волинської обласної молодіжної ради, молодіжний працівник, фасилітатор програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. 

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль