fbpx

Відбудеться оновлення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Рубрика Новини

Нещодавно стало відомо, що Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань проходитиме оновлення програмного забезпечення, яке триватиме з 00:00 05 серпня 2020 року до 23:59 16 серпня 2020 року.

У цей період прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюватись не буде.

«Водночас, розгляд документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань до 18:00 07 серпня 2020 року.
Проте, для громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи, прийом документів і проведення реєстраційних дій не зупиняється, оскільки відповідна інформація буде вноситись до Єдиного реєстру громадських формувань», – розповідає експерт проєкту Василь Марцинкевич.

Проєкт «Центр розвитку громадської активності» реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль