fbpx

Відбір 2021 Ukraine Global Scholars

Рубрика Новини

Ukraine Global Scholars неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям здобути повні стипендії для здобуття освіти у престижних школах та університетах США та світу. У цьому році команда UGS планує обрати 50 молодих українців, що вже восени вступатимуть до американських навчальних закладів.

UGS в цифрах: 6 років діяльності, 100 фіналістів вступили до престижних шкіл-пансіонів і коледжів США, інших країн, здобувши $28,000,000+ у стипендіях, що покривають вартість навчання та проживання за кордоном.

Фіналісти та фіналістки UGS безкоштовно навчаються у приватних школах-пансіонах (Emma Willard, Phillips Academy Andover, Deerfield Academy, Choate Rosemary Hall тощо), а також у престижних університетах, таких як Harvard, Pennsylvania, Stanford, Columbia, Dartmouth, NYU Abu Dhabi та інших.

Що дає участь у Ukraine Global Scholars?
– Професійну та безкоштовну допомогу під час вступу в найкращі школи-пансіони та коледжі США та світу;
– Підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються;
– Допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України;
– Членство та доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Хто може подати заявку?
Кожен український школяр чи школярка, які зараз навчаються у 8-11 класах загальноосвітніх шкіл, володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном, можуть спробувати свої сили. Якщо конкурсанти є учасниками предметних олімпіад, різноманітних позакласних конкурсів, спортивних змагань, волонтерських проектів, або вже заснували власний стартап, про це варто зазначити у заявці.

Як пройти відбір?

Перший етап відбору триватиме до 15 квітня.
Після першого туру (заявка із декількома есе) на конкурсантів очікують онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. За цим слідує останній раунд – два інтерв’ю з волонтерами та засновниками програми.
Для порад із написання есе та заповнення заявки можна переглянути онлайн-курс UGS “Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів”, що знаходиться у відкритому доступі на платформі Prometheus. Також корисно слідкувати за сторінкою програми у Facebook і Telegram каналом (t.me/UkraineGlobalScholars), де фіналісти та фіналістки програми відповідають на поширені запитання.

Заявка на участь розташована тут: https://www.cognitoforms.com/UkraineGlobalScholars1/UkraineGlobalScholarsApplication2021

Вимоги до учасників
Щоб подати заявку на участь у нашій програмі, ви маєте відповідати таким критеріям:

– Ви є громадянином України.
– Ви готові повернутися до України протягом 5 років після здобуття диплома бакалавра в США та бути офіційно працевлаштованим в Україні щонайменше впродовж 5 років. Ми вимагаємо підписання відповідного договору з UGS. Ми також вимагаємо, аби ви стажувалися щоліта в Україні.
– Якщо ви будете фіналістом FLEX у 2021 і вирушите до США у 2021 році, ви не матимете змогу брати участь у нашій програмі цього року. Проте ви можете вступати з-за кордону або після повернення додому в Україну. Якщо ви ще не знаєте, чи поїдете до США, ми рекомендуємо подати заявку до UGS та повідомити нас про результати відбору одразу після їх опублікування.
– Ви є учнем 8-11 класу української школи. Учні 8-10 класів вступають до приватних шкіл-пансіонів спершу. Учні 11 класів зазвичай вступають до коледжів та університетів.
– Ви вже випустилися з української старшої школи, вам 18 років чи менше, і ви НЕ навчаєтеся в українському університеті.
– Ви зразковий учень з високим середнім балом.
– Ви добре володієте англійською мовою.
– У вас винятковий список позакласних занять та захоплень.
– Ви захоплюєтеся одним або декількома предметами.
– Ваша сім‘я має обмежені фінансові можливості й потребує фінансової підтримки під час процесу вступу. UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $30,000.
– Ви мрієте про навчання в найкращих закладах світу та готові дуже багато працювати, щоб вступити.

Слова учасників:
Цьогоріч, 17-річна Ольга Лоєк з містечка Коломиї вступила до Пенсильванського Університету, що є частиною престижної Ліги Плюща. Оля цікавиться поведінковими науками, соціальним підприємництвом та організовує проекти для молоді. “Я буду вивчати когнітивну та комп’ютерну науки – сфери, які я не могла б поєднувати в жодному українському університеті. Хоча процес вступу – написання десятків есе, складання екзаменів, інтерв’ю – був трохи важким, проте я рада, що я стала студенткою одного з найкращих університетів світу, а мої батьки не повинні платити за мою освіту. UGS допомогли мені втілити мою мрію в реальність”.

“Після програми обміну в Штатах, як уродженець із маленького села на Київщині, я побачив спільний для глобальної спільноти виклик — нестачу в молоді відкритості до проблем довкілля, ” — пише Нейтан Сиваш, додаючи: “як активісту мені було важливо знайти спільноту, яка б поділяла мої цінності та сприймала навіть мій трохи незвичний нікнейм”. Нейтан вступив до Дартмутського університету, що входить до престижної Ліги Плюща на повну фінансову допомогу. “UGS — це саме та спільнота. Організація допомогла мені успішно висвітлити при вступі мої досягнення в екоактивізмі й соціальному підприємстві. В університеті, я поєднаю захоплення соціальними науками та екологією задля створення нових ініціатив в Україні”.

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль