Нагадуємо, що 25 рудня вийшов в ефір перший випуск нової рубрики #ЗапальнаРозмова, яку організувала команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності».
Першим гостем рубрики став Дмитро Підручний, перший в історії України чемпіон світу з біатлону серед чоловіків, відомий спортсмен та громадський активіст. Учасники, під час реєстрації на захід, залишали запитання, на які б хотіли почути відповіді в прямому ефірі. Саме він визначив автора найцікавішого для нього запитання.
Переможницею стала Аліса Пасько з міста Тернопіль. Днями пані Аліса отримала свій оригінальний подарунок від Дмитра – спортивний біб з автографами членів Національної збірної України з біатлону. Наша команда вітає переможницю!
![](https://activitycenter.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/138648971_154816879747428_8965197998581900607_n.jpg)
Переглянути відео-запис першого випуску рубрики #ЗапальнаРозмова можна за цим посиланням.
Ми продовжуємо готуємося до другого випуску рубрики і вже невдовзі розповімо про нового гостя з яким буде справжня #ЗапальнаРозмова.
Проєкт «Центр розвитку громадської активності», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).