fbpx

У Великоберезовицькій громаді стартував проєкт для підприємців

Рубрика Новини

Розпочався проєкт з підтримки малого та середнього підприємництва на території Великоберезовицької територіальної громади. Проєкт реалізовують у партнерстві Великоберезовицька селищна рада та громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки «U-LEAD з Європою» в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу».

Мале та середнє підприємництво відіграє важливу роль в економічному розвитку Великоберезовицької громади. У громаді проаналізували усі проблеми і виклики для місцевих підприємців та запропонували свою підтримку бізнесу.

Мета вищевказаного проєкту – розвиток сприятливого бізнес-середовища громади, покращення її інвестиційної привабливості, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримки підприємництва.

В рамках реалізації проєкту планується облаштування центру підтримки підприємництва в приміщенні ЦНАПу Великоберезовицької територіальної громади, який надаватиме послуги з консультування бізнесу, допомоги в реєстрації та інших питаннях, що виникають під час ведення підприємницької діяльності.

Для місцевої молоді та підприємців заплановано провести низку тренінгів із різної тематики, які стосуватимуться започаткування та розвитку діючого бізнесу.

Проєктом передбачається розробка Програми розвитку малого та середнього підприємництва на території Великоберезовицької селищної ради, яка стане дороговказом для налагодження відносин із бізнесом та створення відповідних умов для його розвитку. Також планується створення інвестиційного профілю для презентацій громадою своїх можливостей серед потенційних інвесторів на форумах, виставках чи ярмарках.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль