fbpx

У Тернополі зберуться фермери з восьми областей заходу України

Рубрика Новини

У місті Тернополі 19-21 лютого відбудеться тренінг для малих виробників в рамках проєкту «Пандемія – як шанс покращити роботу дрібних фермерів заходу України». Захід відвідають фермери з восьми областей заходу України, які зможуть ознайомитися з особливостями онлайн-продажів та залучення державних і донорських ресурсів. Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Для офлайн-участі в заході були відібрані 30 дрібних фермерів, які протягом трьох днів вивчатимуть особливості продажу в інтернеті та співпраці з органами влади, організаціями технічної допомоги і міжнародними проектами. З учасниками тренінгу працюватимуть досвідченні тренери, які презентують кращі практики СММ та просування товарів, включаючи таргетовану рекламау в мережі Інтернет. Також аналізуватиметься важливість зовнішніх можливостей для розвитку власної справи, особлива увага приділятиметься мережуванню та налагодженню зв’язків з партнерами.

«Учасники тренінгу отримають від нас допомогу в створенні власного кабінету на майданчику rynok.in.ua, який був створений в рамках проєкту «Відкритий ринок». Також вони зможуть використати  таргетовану рекламу для своєї продукції. Учасники ь більше дізнаються про підтримку малого бізнесу державними програмами і банками, включаючи елементи кооперації. Загалом, дрібні фермери та виробники в рамках проєкту отримають комплекс знань необхідних для налагодження ефективних онлайн-продажів», – коментує Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

В рамках проєкту планується створити он-лайн курс «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?», у якому будуть зібрані необхідні поради та матеріли для запуску онлайн-продажів. Курс буде у вільному доступі, який зможуть переглянути всі бажаючі.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль