YouthSpeak Forum – це щорічна подія, що організовується молоддю для молоді, з метою об’єднати представників різних галузей, щоб показати можливості для навчання, розвитку і роботи у Тернополі та допомогти знайти себе.
Ще з 2015 року конференція проводиться у містах різних країн світу. Її організатором виступає міжнародна молодіжна організація AIESEC, з метою поширення Цілей сталого розвитку ООН. І цьогоріч, 18 жовтня, YouthSpeak Forum буде вперше проведений у Тернополі.
Учасники заходу зможуть взяти участь в панельних дискусіях з представниками молоді, бізнесу, громадськості та влади на тему «Залишатись не потрібно їхати». Одним із спікерів форуму буде керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.
![](https://activitycenter.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/120075880_787322435403320_6043780644857189889_n-1024x1024.png)
Також на заході проходитимуть численні воркшопи на різну тематику та діятиме простір, де протягом конференції учасники зможуть дізнатися більше про можливості навчання, розвитку та працевлаштування в Тернополі.
Зареєструвати на захід можна за цим посиланням. Участь в заході безкоштовна.