fbpx

У Тернополі відбудеться форум «Громади: активісти ДЕ?»

Рубрика Новини
Серед спікерів заходу представники Кабінету Міністрів України, народні депутати, громадські активісти, експерти міжнародних донорських організацій, відомі спортсмени та волонтери.

23 та 24 липня у місті Тернопіль проходитиме форум «Громади: активісти ДЕ», який організовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності». У заході зможуть взяти участь громадські активісти з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей. 

Мата заходу –  активізувати громадських активістів у громадах, мотивувати їх розвиватись самим і розвивати власні громади. Цільовою аудиторією заходу є громадські активісти, представники громадських організацій та об’єднань, люди різного віку, які готові займатися громадською діяльністю на місцях.

«Форум стане майданчиком для зародження діалогу та співпраці між громадськими активістами. Ми зможемо обговорити основні проблеми, з якими стикаються представника громадського сектору у своїй діяльності та визначимо пріоритетні напрямки роботи. Спробуємо зрозуміти, якою є ситуація на місцях з розвитком громадської активності», – коментує Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Серед спікерів заходу представники Кабінету Міністрів України, народні депутати, громадські активісти, експерти міжнародних донорських організацій, відомі спортсмени та волонтери.

Форум проходитиме в режимі офлайн у м. Тернопіль та онлайн на сторінці  «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у соціальній мережі Facebook. Для участі в заході необхідно зареєструватися за цим посиланням та пройти конкурсний відбір. Дедлайн прийому заявок – 14 липня, 17.00 год. Результати відбуду будуть оголошені 16 липня. 

З міркувань безпеки у форумі зможуть взяти участь 30 учасників, які протягом двох днів працюватимуть на заході. Організатори компенсують витрати на проїзд, забезпечують проживання та харчування учасників.  

Проєкт «Центр розвитку громадської активності» реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Автор: Сергій Волохатий

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль