fbpx

У Тернополі створять навчальний онлайн-курс для дрібних фермерів

Рубрика Новини

Нещодавно в рамках проєкту «Пандемія – як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України» розпочалися зйомки навчального онлайн-курсу «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?». Курс розрахований для дрібних фермерів та малих виробників, завдяки якому вони зможуть ознайомитися з порадами експертів щодо налагодження ефективної роботи в мережі Інтернет.

В онлайн-курс «Дрібні фермерські господарства – як перейти в онлайн?» увійдуть матеріали від тренерів, які працювали з учасниками проєкту на тренінгу для малих виробників, який проходив днями у місті Тернополі.


Олег Демчук, керівник  ГО «Агенція сталого розвитку «Астар», 
м. Хмельницький, розповідає про фінансові ресурси для представників мікро та малого бізнесу.

Фермери зможуть ознайомитися з питаннями пов’язаними з роботою в соціальних мережах, створенні якісного контенту, зокрема, фуд-фотографії, можливостях кооперації та інших тем, які в майбутньому можуть покращити їхню роботу.

«Пандемія змусила багатьох нас перенести свою роботу в онлайн-формат, але для фермерів та малих виробників це стало справжнім випробуванням. Наш проєкт покликаний допомогти їм налагодити роботу в мережі Інтернет. Учасники проєкту вже пройшли комплексне навчання, зареєстрували свої кабінети на платформі «Відкритий ринок» та отримали допомогу в налаштуванні таргетованої реклами. Ми розуміємо, що стаціонарне навчання пройшла невелика кількість виробників, тому вирішили відзняти додатково онлайн-курс,  в якому буде зібрана вся необхідна інформація для запуску онлайн-продажів», – прокоментував Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Онлайн-курс стане фіналом проєкту та дозволить малими виробникам та фермерами, які не змогли пройти стаціонарне навчання, ознайомитися з матеріалами та пройти курс самостійно. Відео-матеріали  будуть у вільному доступі в мережі Інтернет, тому їх переглянути зможуть всі бажаючі.

Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль