fbpx

У Тернополі стартує новий проєкт для молоді «PRO school Ternopil»

Рубрика Новини

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» запускає новий проєкт для молоді шкільного віку «PRO school Ternopil».

«Ми помітили, що дуже мало молоді шкільного віку може сформулювати проблему, розібратись в ній чи її причинах. Проєктний менеджмент може виправити цю ситуацію, оскільки він спрямований на вирішення проблем. Саме в такий спосіб появилися ідея проєкту «PRO school Ternopil», який  покликаний надати молоді комплексні знання з проєктного менеджменту», – розповідає Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Мета проєкту – покращити знання та навики з проектного менеджменту серед школярів тернопільської громади шляхом проведення онлайн-навчання, менторства у написанні проектів, обрання проектів-переможців та сприяння їх реалізації.

У рамках проєкту учні віком 14-17 років зі всієї України зможуть пройти онлайн-курс з проєктного менеджменту. Учасники онлайн-курсу, які відвідали всі воркшопи та успішно складуть невеличкий тест, отримають онлайн-сертифікат.

Учні з тернопільської громади додатково зможуть взяти участь у конкурсі проєктів та отримати до 5 000 грн. на реалізацію свого задуму.

Зареєструватись на курс можна до 12 грудня за посиланням та бути учасником 2-х уроків. Перший вебінар відбудеться 14-го грудня, другий – 16-го грудня.

Слідкуйте за новинами на сторінці організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та групі проєкту громади «PRO school Ternopil».

Проєкт організовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з телеканалами Тернопіль 1 та ІНТБ.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль