fbpx

У Тернополі протягом двох днів навчатимуться громадські активісти

Рубрика Новини

20 та 21 серпня у місті Тернопіль проходитиме тренінг «Проєктний менеджмент з нуля». У заході візьмуть участь 30 громадських активістів з Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей.  Тренінг організовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності».

«На учасників чекатиме дводенний інтенсив, який складатиметься з двох частин. У перший день громадські активісти дізнаються про теоретичні аспекти проєктного циклу та займатимуться безпосереднім написанням проєктної заявки. У другій частині заходу учасники розглянуть фінансову сторону проєктного менеджменту та зможуть здійснити аналіз проєктних заявок, які були відібрані переможцями та реалізовуються. Цей тренінг має дати старт активізації проєктної діяльності наших громадських активістів у громадах»  – розповідає Максим Черкашин, керівник проєкту «Центр розвитку громадської активності».

Мета заходу –  ознайомити громадських активістів з особливостями проєктного менеджменту та навчити їх самотужки заповнювати заявки на міжнародні та вітчизняні фонди. Цільова аудиторія тренінгу – громадські активісти, представники громадських організацій та об’єднань, які хочуть займатися проєктним менеджментом.

Серед оголошених тренерів:

Оксана Качурівська, начальниця управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації.

  • Тема: Аналіз аплікаційних форм фондів. Аналіз проєктів, які перемогли у конкурсах і вже реалізовані.

Рустам Ергешов, заступник керівника ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад»

  • Тема: Рахуємо бюджет. Як правильно скласти бюджет і нічого не забути.

Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад»

  • Тема: Де шукати інформацію про можливі конкурси проєктів? (фонди, ОМС). Принципи ефективного пошуку донорів. Методи визначення проблем та пошуку ідей. Типовий проєкт. Логіка написання проєкту.

Тренінг проходитиме в режимі офлайн у м. Тернопіль у готельному комплексі «Глобус». Початок заходу – 20 серпня об 10:00.

Проєкт «Центр розвитку громадської активності» охоплює шість областей України: Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. У рамках проєкту, окрім форумів, буде проведена низка тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем. Для громадських активістів надаються консультації з правових питань, фінансового менеджменту, фандрейзингу та з питань написання проєктних заявок. Також здійснюється супровід по підготовці документів для реєстрації громадської організації та розвитку її інституційної спроможності.

Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль