fbpx

У Тернополі для журналістів та громадських активістів діє безкоштовний хаб

Рубрика Новини

Війна змусила багатьох журналістів та громадських активістів залишити свої домівки та шукати прихисток в більш безпечних регіонах. Тернопільщина стала надійним тилом для більше 12-ти тис. вимушених переселенців, серед яких є чимало журналістів та громадських активістів, для яких громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» безкоштовно надає приміщення для роботи.

«З початком війни наша команда переформатувала свою роботу та максимально наблизила її до потреб громадських активістів. Ми запустили низку ініціатив, які покликані допомогти журналістам та активістам адаптуватися до нових умов життя, включаючи роботу. Вивчаючи запити від переселенців, ми дійшли висновку, що для багатьох є актуальним комфортне місце для роботи. Без вигань нами було прийняте рішення запустити своєрідний хаб на базі нашого офісу, в якому всі бажаючі активісти та журналісти можуть працювати», – розповідає Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

В хабі створені всі умови для роботи – є вільні робочі місця, Інтернет та інші зручності. Всім цим журналісти та громадські активісти можуть користуватися абсолютно безкоштовно.

«Ця ініціатива дуже важлива, особливо для людей, які нещодавно переїхали та тимчасово проживають в місті Тернополі. Відновлення після окупації, після переїзду – це дуже складний процес. Відповідно, коли навколо тебе є колеги, які можуть підтримати та просто поговорити, це дуже надихає, ти можеш розпочати працювати та виконувати ті функції, які ти робив до війни. Все це стимулює до відновлення усіх функцій життя. Якщо з роботою все нормально, є робоче місце, де ти можеш себе почувати в безпеці та комфорті, поряд є колеги, які можуть щось порадити та вислухати – це вже велика підтримка. У такий спосіб вдається зробити крок до відновлення, крок до нормального життя», – коментує Алла Мельничук, представниця Першого Антикафе Бердянська «Час Є», ГО «Агенція креативних ініціатив «Більше».

Офіс відкритий з понеділка по п’ятницю, в основному з 10 по 17 годину, якщо немає повітряних тривог.

«Для мене важлива ця ініціатива, оскільки я досі продовжую працювати попри війну. Мені потрібне місце, де я можу зосередитися, бо приживаю я не вдома і не сама. Робота в офісі мене рятує, я маю можливість познайомитися із цікавими людьми, з представниками громадських організацій, які завжди щось роблять та надихають мене. Приходять колеги в офіс, мені цікаво з ними спілкуватися, обмінюватися журналістським та «переселенським» досвідом», – ділиться Анна Балакир, журналістка газети «Експрес».

Організатори ініціативи зазначають, що двері їхнього офісу завжди відкриті. Для того, щоб усі бажаючі могли користуватися зручностями хабу їм слід заповнити невеличку анкету.

Ініціатива реалізовується громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Національного фонду за демократію (NED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль