fbpx

Триває набір учасників проєкту «Школа демократичного врядування для молоді»

Рубрика Новини

Нещодавно розпочався набір учасників проєкту «Школа демократичного врядування для молоді», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням «Асоціації міст України» за підтримки фонду NED. Навчальна програма стосується підготовки фахівців з молодіжної політики.

«Школа демократичного врядування для молоді» – це молодіжний проєкт направлений на підготовку фахівців з молодіжної політики з усієї України. Він є продовженням попередніх двох проєктів – «Школа молодіжних лідерів громад» та «Публічне адміністрування в сфері молодіжної політики», які реалізовувалися в попередні роки.

Завдання проєкту – навчити громадських активістів та представників органів місцевого самоврядування ефективно працювати з молоддю в громадах.

Географія проєкту – об’єднані територіальні громади з усіє України.

Учасники проєкту – фахівці з громад та громадські активісти з усієї України віком від 20 до 35 років, які працюють з молоддю. Загалом буде відібрано 20 учасників – 10 представників органів місцевого самоврядування та 10 громадських активістів. Важливо, щоб учасники могли відвідати всі сесії проєкту та вчасно виконували завдання.

В рамках проєкту учасники зможуть:

  • взяти участь в трьох навчальних сесіях
  • поспілкуватися з найкращими тренерами України з різних напрямків
  • поєднати теорію, отриманні знання та навики, виконуючи практичні завдання в своїх громадах
  • напрацювати проєкт стратегії розвитку молодіжного середовища у своїй громаді
  • долучитися до розробки довідника по роботі з молоддю.

Дедлайн прийому заявок для участі в проєкті «Школа демократичного врядування для молоді» – 20 листопада 2020 року. Подати заявку можна за цим посиланням. Результати будуть оголошені 23 листопада 2020 року.

Організатори заходу компенсують витрати на проїзд, забезпечують проживання та харчування для учасників.

Перша сесія проєкту запланована на 16-18 грудня 2020 року у місті Тернопіль. Усі новини про проєкт публікуватимуться на сторінці громадської організації у соціальній мережі Facebook та на сайті.

Проєкт «Школа демократичного врядування для молоді» реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням «Асоціації міст України» за підтримки фонду NED.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль