fbpx
/
/
Трансперенсі Інтернешнл Україна оголошує конкурсний відбір регіональних ГО для оцінки підзвітності міст

Трансперенсі Інтернешнл Україна оголошує конкурсний відбір регіональних ГО для оцінки підзвітності міст

Трансперенсі Інтернешнл Україна оголошує конкурсний відбір регіональних громадських організацій для оцінки підзвітності міст в рамках проєкту «Transparent Cities: електронна платформа взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування», який реалізується за фінансової підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.

Відібрані громадські організації долучаться до незалежної оцінки підзвітності міських рад, що дозволить укласти Рейтинг підзвітності 50 міст України.

Вимірювання підзвітності буде проводитися за методологією, розробленою командою програми «Transparent cities/Прозорі міста» спільно з командами організацій громадянського суспільства «Платформа Громадський Контроль» та «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Завдання для організації:

 • Оцінити підзвітність 3 міст за 48 індикаторами, керуючись методологією рейтингування підзвітності міст України;
 • Внести оцінки міст в спеціально розроблену та надану форму, пояснити оцінку за кожним індикатором з посиланнями на матеріали, які підтверджують правильність рішення;
 • Підготувати фінальний звіт про надані послуги згідно зі встановленими формами. У разі відбору кожна громадська організація отримає детальний опис методології із роз’ясненнями щодо її застосування, перелік міст, які належить оцінити, та форму для заповнення.

Вимоги до учасників конкурсного відбору:

 • Організація має бути зареєстрована згідно з вимогами законодавства України та внесена до Реєстру неприбуткових організацій. Якщо участь бере ініціативна група, яка не зареєстрована як громадська організація, то така група має зареєструватись до укладення угоди;
 • Організація громадянського суспільства зареєстрована та реалізує свою діяльність в одному з 50 міст-учасників рейтингування підзвітності (перелік міст за посиланням);
 • Не має відкритих судових справ проти членів або керівника організації;
 • Має дійсний розрахунковий рахунок у банку України;
 • Наявність попереднього досвіду в антикорупційних заходах або діяльності (адвокація демократичних або антикорупційних ініціатив; впровадження інструментів електронної демократії; робота з відкритими даними; моніторинг публічних закупівель; контроль діяльності органів місцевого самоврядування тощо) буде перевагою.

Пакет документів для участі у відборі:

 • Заповнена аплікаційна форма, завірена печаткою та підписом керівника організації (додається);
 • Резюме керівника проєкту;
 • Скан-копія свідоцтва про реєстрацію/виписки з ЄДР;
 • Скан-копія довідки про неприбутковість;
 • Скан-копія статуту.

Документи для участі у конкурсному відборі мають бути подані в електронному вигляді у форматі pdf на адресу transparent-cities@ti-ukraine.org. Кожен файл має бути вкладеним в лист окремо. Не приймаються до розгляду файли-архіви (ZIP, RAR тощо). Тема листа: «Заявка на конкурс – [назва ГО]». 

Кінцевий термін подання документів – до 23:59 15 серпня 2021 року.

Оголошення результатів – до 23:59 1 вересня 2021 року.

Більше про відбір за посиланням.

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення