fbpx

Тернопільським громадам розповіли про новинки цифрового управління фінансами

Рубрика Новини

Представники громад Тернопільщини вивчали оновлення та функціонал інформаційної системи  «LOGICA» Це відбувалося під час інформаційної сесії, яку організувала команда регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Тернопільській області.

Як повідомила керівниця регіонального офісу Наталія Онищук, інформаційна сесія стосувався новацій інформаційної системи  «LOGICA», адже цей сервіс у своїй роботі використовує чимало фінансистів громад Тернопільщини.

З представниками громад працював директор ТОВ «Неоком»Сергій Виноградов, який презентував та протестував основні новації в роботі інформаційної системи  «LOGICA». За його словами, для розробників цієї системи важливо, щоб територіальним громадам було зручно нею користуватися, тому вона постійно вдосконалюється.

Експерт наголошував на важливості нового функціоналу щодо зберігання резервних копій даних, які забезпечать доступ до втраченої інформації. Система має трирівневий захист, що дозволяє безпечно накопичувати дані в «хмарі».

Також представникам громад Тернопільщини продемонстровано й інший функціонал, зокрема щодо формування звітів по виконанню паспортів бюджетних програм, інформації про податкові ставки та пільги, соціальні виплати тощо.

У регіональному офісі нагадують, що територіальні громади Львівщини завжди можуть отримати консультації з різної тематики від експертів U-LEAD, які завжди оновлюють інформацію про останні зміни в законодавстві.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль