fbpx

Телевізійний конкурс “Наша громада” розпочинає пошук місцевих проєктів розвитку

Рубрика Новини

Стартував конкурс проєктів “Наша громада”, які стимулюватимуть та підтримуватимуть розвиток територіальних громад. Дієві згуртовані громади мають шанс виграти головний приз конкурсу – пів мільйона гривень на втілення важливої, актуальної місцевої ініціативи, яка сприятиме розвитку територіальної громади. Окрім того, 26 громад-фіналістів конкурсу отримають медійну підтримку на ICTV та СТБ.

Конкурс “Наша громада” розроблено у співпраці із медіагрупою StarLightMedia, за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за ініціативи та на замовлення партнера Програми DOBRE – Українського кризового медіа-центру.

Головна мета конкурсу – підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

Учасниками конкурсу стануть дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошуються активні громади України з населенням до 70 тисяч.

konkurs-1

На початковому етапі учасники повинні заповнити анкету на сайті Наша громада, де треба детально описати свій проєкт та розказати про свою громаду. До речі, на конкурс громади можуть подавати не тільки нові ідеї, а і діючі ініціативи, які вони хочуть удосконалювати.

Хто може подати заявку: територіальна громада (уповноважена особа)

Що треба для участі: цікава ідея проєкту, який буде корисним вашій громаді

Дедлайн: 30 квітня 2021

konkurs-2

10 травня розпочнеться інтернет-голосування, за результатами якого 13 громад стануть фіналістами. Ще 13 громад обере експертне журі. Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею. Окрім того, всі 26 фіналістів отримають можливість розповісти про себе на всю Україну – про них робитимуть сюжети знімальні групи СТБ та ICTV.

Слідкувати за новинами та деталями конкурсу можна на Facebook-сторінці проєкту, а також на сайті Наша громада.

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль