Стартував трьохденний хакатон для «нових» громадських організацій

21 Серпня, 2024
2 хв.

Початок

Сьогодні у Тернополі зібралися представники 10-ти ОГС, які були відібрані для участі в нашій менторській програмі в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадськості активності 2.0».

Протягом трьох днів громадські активісти та активістки:

  • Дізнаються про стратегічне планування роботи громадської організації
  • Проведуть SWOT-аналіз своїх організацій
  • Напрацюють матрицю стейкхолдерів
  • Поміркують над місією та візією громадської організації
  • Ознайомляться з основами проєктного менеджменту та фандрайзингу
  • Розпочнуть роботу над власними проєктними пропозиціями.

“Організації-учасниці менторської програми в своїй діяльності опікуються різними напрямками – культурою, підтримкою молоді або ВПО, екологічними проєктами, психологічною просвітою, соціальними ініціалами та згуртуванням громадськості. Їх всіх об’єднує бажання розвиватися та ставати кращими, а наша ціль – сприяти в посиленні їхньої спроможності. Попереду три дні насиченої роботи, багато спілкування та практичних завдань”, – розповів заступник керівника ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Сергій Волохатий.

Захід проходить в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності 2.0», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy

Автор статті

Поширити

Коментарі

Цікаві статті

Тендер 2
2 хв.
Відкритий тендер на закупівлю теплиці та обладнання для її функціонування
706317822_1039904135028548_1321084644981800942_n
2 хв.
Відбір учасників на Всеукраїнський форум громадянського суспільства «Стійкість формує майбутнє»
706317251_1038253761860252_181768599728096315_n
2 хв.
Голосуйте за найкращі громадські ініціативи України в умовах війни
687031061_1024169516602010_4662482190445589746_n
3 хв.
Стартував прийом заявок на конкурс «Золотий фліпчарт-2026»
Зміст
Пишіть нам у месенджери
Телефонуйте
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль