fbpx

Реєстрація на тренінг із грантрайтингу від Фонду Східна Європа

Рубрика Новини

20–22 вересня 2022 року під час триденного тренінгу експерти Фонду Східна Європа допоможуть громадським організаціям прокачати свої навички та повчитися грантрайтингу 

Адже підготувати якісну заявку та отримати грант – непросте завдання. Вимоги донорських організацій, логічні матриці проєктів, бюджетування та оцінка результатів – усе це потребує уваги та кропіткої роботи, аби перемогти у конкурсі грантів. Запрошуємо вчитися писати якісні заявки та звітувати за ними.

За тринадцять років роботи Фонд видав фінансування на понад сім мільйонів доларів у вигляді грантів неурядовим організаціям. За цей час фахівці Фонду опрацювали тисячі грантових заявок та можуть поділитися практичним досвідом, лайфхаками та кращими практиками з підготовки успішних заявок.

У межах триденного тренінгу «Готуємо успішну грантову заявку» учасники відвідають онлайн-сесії та більше дізнаються про:

 • структуру грантової заявки та як її коректно заповнити;
 • інструменти оцінки результатів проєкту, які варто використовувати;
 • індикатори; outcomes vs outputs;
 • те, як скласти логічну матрицю проєкту;
 • те, як спланувати та прописати комунікаційні активності у грантових проєктах;
 • правильне звітування;
 • взаємодію з донорською організацією на етапі конкурсу грантів/підготовки заявки.

Як бонус – усі учасники тренінгів отримають низку корисних матеріалів та ресурсів для посилення стійкості громадських організацій.

Кому це стане у пригоді? 

Грантовим та програмним фахівцям, комунікаційникам громадських організацій, а також усім, хто зацікавлений у розвитку власних компетенцій із грантрайтингу та реалізації грантових проєктів.

Особливо будемо раді бачити серед аплікантів представників:

 • медіа, що мають статус громадських організацій;
 • молодіжних ОГС;
 • організацій громадянського суспільства, діяльність яких сприяє розширенню соціальних можливостей (наприклад, коворкінги, інформаційні центри для ВПО та ОГС);
 • організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав людини, надають допомогу та підтримку спільноті ЛГБТІК+, опікуються правами меншин, а також захистом прав жінок і дівчат.

Щоб взяти участь у навчанні, заповніть Google-форму за посиланням: https://cutt.ly/CCW9Cp0.

Реєстрація триватиме до 16 вересня.

Навчання проходитиме три дні по кілька лекцій на день, із перервою між лекціями. Тренінги розпочнуться 20 вересня 2022 року.

Розклад і детальну програму надішлемо на електронну пошту лише зареєстрованим учасникам. Від однієї організації може брати участь необмежена кількість осіб.

Навчання організовано Програмою «Стійкість», яку впроваджує Фонд Східна в межах консорціуму громадських організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

До речі, в межах Програми «Стійкість» восени 2022 року Фонд Східна Європа оголосив грантовий конкурс для українських ОГС, тож можете застосувати ваші знання на практиці вже дуже скоро.

За додатковою інформацією та запитаннями звертайтесь на адресу: Stiykist-Programme@eef.org.ua

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль