fbpx

Проєкт «Відкритий ринок» став переможцем на престижному конкурсі в Польщі

Рубрика Новини

Щороку у Любліні проходить Конгрес з транскордонного співробітництва.  Цьогоріч  захід відбувався онлайн з 6 по 9 жовтня, а його основною темою є «Місцеве самоврядування завтра. Між відкритістю та відповідальністю».

Традиційно в рамках Конгресу проводиться «Конкурс найкращих практик», який включає рішення, які найкраще працюють  на благо місцевих громад та транскордонного співробітництва в Європі та країнах Східного партнерства на тлі пандемії. Організатори у такий спосіб популяризують кращі рішення в Європі, які можуть допомогти іншим муніципалітетами вирішувати певні проблеми.

Як стало відомо, проєкт «Відкритий ринок», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» став переможцем в номінації «Підприємництво». За звання кращої практики у цій номінації також боролися польський Гданськ та французьке Анже.

«Ми раділи, коли наш проєкт увійшов в ТОП-3 кращих практик Європи, а сьогодні стало відомо, що «Відкритий ринок» найкраща практика в Європі, яка пропонує підтримку підприємцям у складний час пандемії. Сьогодні той випадок, коли наша організація та місто Тернопіль, стали прикладом для інших, прикладом для організацій та муніципалітетів з усієї Європи. Ця перемога надихає нашу команду працювати ще більше над впровадженням нових проєктів. Дякуємо усім партнерам, які долучилися до реалізації цього проєкту, це наша спільна перемога», – ділиться враженнями Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад»

Нагадаємо, що проєкт «Відкритий ринок» – відповідь на виклик епідемії коронавірусу та її наслідків. Багато мешканців села опинились у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах. Даним проектом організатори створили майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі зможуть зустрітись без посередників та допомогти один одному.

Детальніше про конкурс можна прочитати перейшовши за посиланням https://www.kongres.lublin.eu/en/about-contest.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль