fbpx
/
/
Представників громад Закарпаття поінформували про податкові зміни під час війни

Представників громад Закарпаття поінформували про податкові зміни під час війни

Представники громад Закарпатської області стали учасниками інформаційної сесії на тему «Податки і збори з урахуванням особливостей  воєнного стану». Захід проходив за підтримки команди регіонального офісу «ULEAD з Європою» у Закарпатській області.

«Наразі прийнято низку законів, які мають на меті спростити ведення бізнесу, сприяти системній сплаті податків, зменшити податкове навантаження та покликані стимулювати ефективну роботу економіки у воєнний час. Всі розуміють, що економічний фронт виконує одну з основних функцій безпеки нашої держави. Якщо в умовах війни функціонує бізнес, своєчасно сплачуються податки до бюджету – це підтримує нашу країну, підтримує наш край, підтримує несений пункт в якому ми живемо, – зазначив Ілля Матьола, заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області.

За його словами, представники податкової служби готові докладати  максимум зусиль у своїй компетенції для того, щоб бізнес мав змогу стабільно працювати. Ми готові надавати консультативну підтримку оперативно, як суб’єктам господарювання так і представникам органів місцевого самоврядування.

Як підкреслив Микола Сюсько, керівник регіонального офісу ULEAD = Закарпатській області, територіальні громади зіштовхнулися з новими видами видатків, що змушує їх шукати нові шляхи для наповнення бюджетів.

Фахівці податкового відомства поінформували учасників про механізм встановлення місцевих податків та зборів, пільг з їх сплати, а також ознайомили представників громад із основними змінами до податкового законодавства, які прийняті у зв’язку із введенням воєнного стану.

В ході інформаційної сесії податківці дали відповіді на запитання, які найбільше цікавили представників місцевого самоврядування, зокрема щодо сплати єдиного та акцизного податку, а також домовились, у разі потреби проводити подібні заходи  частіше.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення