fbpx

Стартувало опитування з оцінки потреб представників громадського сектору

Рубрика Новини

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності» проводить оцінку потреб громадських активістів та активісток у восьми областях заходу України – Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Волинській та Закарпатській.

Отримана інформація використовуватиметься для подальшого планування заходів та проведення консультацій для представників громадського сектору.

Опитування займе декілька хвилин, але допоможе команді громадської організацій визначити тематику заходів, які будуть максимально корисними для громадських активістів та активісток. Опитування необхідно пройти у цій формі.

Зазначимо, що проєкт  “Західноукраїнський хаб громадської активності”  команда ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» протягом двох років реалізовуватиме за підтримки National Endowment for Democracy. Основна мета проєкту – посилити спроможність громадських організацій та представників громадського сектору.

Учасниками проєкту стануть громадські активісти та активістки, представники ГО та ініціативних груп з восьми областей заходу України – Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської.

Проєкт «Західноукраїнський хаб громадської активності 2.0» реалізовує команда ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль