fbpx

Наближається дедлайн прийому заявок на конкурс «Золотий фліпчарт»

Рубрика Новини

Заявки для участі в конкурсі «Золотий фліпчарт» прийматимуться до 27 жовтня 2020 року включно. Представники громадського сектору з шести областей заходу України – Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей мають ще два дні, щоб підготувати та подати свої заявки на конкурс.  Подати заявку та ознайомитися з умовами конкурсу можна за цим посиланням.

Конкурс проводиться у шести номінаціях:

  • Проєкт року – проєкт, який реалізований громадською організацією чи активістом для своєї громади.
  • Активіст та Активістка року – лідери, які найбільше долучились до розвитку своєї громади.
  • Ідея року, яку не вдалось реалізувати – цікава ідея, яка так і залишилась ідеєю і, можливо, колись настане час для її реалізації.
  • “F*ck up” (невдача року) – невдача, яка трапилась при реалізації чи підготовці проєкту.
  • Громадська організація року – організація, яка, можливо й не робила величезних знакових проєктів, але своєю щоденною роботою змінює громаду на краще.

Взяти участь в конкурсі, в залежності від номінації, можуть члени громадських організацій, представники ініціативних груп та громадські активісти.

Як податись на конкурс?

  1. Уважно перечитати на сайті усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
  2. Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
  3. Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
  4. Пройти технічний відбір.
  5. Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.

Технічний відбір заявок на предмет відповідності конкурсу проходитиме з 28.10 до 31.10.2020 року.

Онлайн голосування та оцінювання експертами заявок заплановане з 01.11 до 17.11.2020 року. Офіційне нагородження переможців відбудеться 27 листопада 2020 року у м. Тернопіль.

Партнери конкурсу – Телеканал «Тернопіль 1», UaMedia Group, міжнародний музичний фестиваль «Файне місто», Тернопільська міська рада.

Конкурс проводить ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль