fbpx

На Прикарпатті вивчали комунікативні процеси в діяльності релокованих громадських організацій

На Прикарпатті проведено інтеграційний захід для релокованих громадських організацій «ЗМІ та соціальні мережі в комунікативних процесах громадських організацій»

Команда громадської організації «Громадський формат» провела інтеграційний захід на тему «ЗМІ та соціальні мережі в комунікативних процесах громадських організацій».

У заході взяли участь представники релокованих громадських організацій, експертного середовища та ЗМІ. Модерувала захід координаторка хабу громадської активності в Івано-Франківській області Оксана Процюк.

Які є алгоритми побудови комунікативних процесів та чи існує принципова особливість в їхній побудові для громадських організацій? Про це фахівчиня із соціальних комунікацій, викладачка та аспірантка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», редакторка інтернет-видання www.briz.if.ua, керівниця рекламної агенції «БРІЗ» Оксана Говера розповіла під час тренінгу: «Відколи взагалі були вперше розписані комунікативні моделі роботи у сфері піару, суттєвих змін в цих алгоритмах не відбулось. Звісно, з розвитком інформаційного суспільства з’являються нові канали та інструменти поширення інформації, але сам процес залишається незмінним. Говоріть зі своєю аудиторією простою мовою – це підвищує ефективність фідбеку. Дотримуйтесь трендів і використовуйте ті майданчики для комунікації, де точно є зараз і вже ваша аудиторія. Покажіть рівень своєї експертности в тих питаннях, якими системно займається ваша громадська організація, а отже дбайте не тільки про те, щоб на сторінках ваших соціальних мереж були ваші ж власні медіа-матеріали, але й давайте додаткову інформацію про ту галузь, де ви компетентні. До речі, такі повідомлення мають здатність підвищувати увагу не тільки підписників, але й журналістів».

Нагадаємо, що громадська організація «Громадський формат»  в рамках проєкту «NGO relocation» створила хаб громадської активності в Івано-Франківській області, який діятиме протягом року для громадських активістів та команд релокованих громадських організацій.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль