fbpx

На Прикарпатті проведено інтеграційний захід для релокованих громадських організацій «Комунікація із лідерами суспільної думки»

Команда громадської організації «Громадський формат» провела інтеграційний захід на тему «Комунікація із лідерами суспільної думки».

У заході взяли участь представники релокованих громадських організацій, експертного середовища та ЗМІ. Модерувала захід координаторка хабу громадської активності в Івано-Франківській області Оксана Процюк.

Перед учасниками тренінгу виступила фахівчиня із соціальних комунікацій, аспірантка Київського національного технічного університету КПІ ім. Ігоря Сікорського, редакторка інтернет-видання www.briz.if.ua, керівниця рекламної агенції «БРІЗ» Оксана Говера, яка наголосила: «Громадські організації задля підтримки своєї діяльності та популяризації тих ідей, які вони пропагують чи просувають, потребують інформаційної допомоги. І якщо ще якихось пару років тому тут йшлося власне про засоби масової комунікації, згодом сюди додались соціальні мережі, то зараз дедалі частіше бачимо, що хедлайнерами громадських ініціатив виступають інфлюенсери та блогери».

Оксана Говера розповіла, як спілкуватись з лідерами суспільної думки, щоб забезпечити максимально ефективну двосторонню співпрацю: «Тут ще потрібно бачити різницю між самим громадськими активістами. Адже є такі керівники організацій, які здатні самостійно стати амбасадорами діяльності своєї ГО. Але подекуди їм не вистачає впевненості, а інколи – вони самі не усвідомлюють, якою, наприклад, харизмою володіють. З іншого боку, люди керуються стереотипами і намагаються або скопіювати чийсь успішний досвід, або навіть не роблять зусиль щодо співпраці з лідерами суспільної думки, тому що мають власний (зрештою, не обов’язково власний, але все ж таки) негативний бекграунд. Обидві ці сторони – це про те, як навчитись об’єктивно оцінювати себе, як керівника ГО».

Нагадаємо, що громадська організація «Громадський формат»  в рамках проєкту «NGO relocation» створила хаб громадської активності в Івано-Франківській області, який діє вже майже протягом року для громадських активістів та команд релокованих громадських організацій.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль