fbpx

На Прикарпатті проведено інтеграційний захід для релокованих громадських організацій

Команда громадської організації «Громадський формат» провела інтеграційний захід на тему «Протидія російським окупантам у медіапросторі».

У заході взяли участь представники релокованих громадських організацій, експертного середовища та ЗМІ. Модерувала захід координаторка хабу громадської активності в Івано-Франківській області Оксана Процюк.

Для учасників зустрічі провів тренінг начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, підполковник поліції Тарас Мороз, який презентував проєкт «MRIYA», розроблений Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа просторі. Зокрема він акцентував увагу на основних вимогах інформаційної гігієни в кіберпросторі та безпеці в соціальних мережах; протидії типовим видам онлайн-шахрайств в мережі Інтернет та шляхах їх уникнення.

Нагадаємо, що громадська організація «Громадський формат»  в рамках проєкту «NGO relocation» створила хаб громадської активності в Івано-Франківській області, який діятиме протягом року для громадських активістів та команд релокованих громадських організацій.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль