fbpx

На Прикарпатті обговорили важливість роботи громадського сектору у тилових громадах з представниками релокованих громадських організацій

Команда громадської організації «Громадський формат» провела інтеграційний захід на тему «Важливість громадського сектору у роботі тилових громад».

У заході взяли участь представники релокованих громадських організацій, експертного середовища та ЗМІ. Модерувала захід координаторка хабу громадської активності в Івано-Франківській області Оксана Процюк.

Перед учасниками зустрічі виступив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, експерт з бюджетних питань Юрій Стефанчук, який наголосив: «Ефективність роботи органів місцевого самоврядування підтверджується щоденними діями, які супроводжуються постійною допомогою громадського сектору. Мова йде передовсім про допомогу військовим та ВПО, а також реалізацію різноманітних проєктів. Тому важливість співпраці з громадськими організаціями сьогодні актуальна, як ніколи, для територіальних громад, тим паче з релокованими. Впевнений, що досвід, який мають релоковані громадські організації допоможе муніципалітетам Прикарпаття реалізовувати більше ініціатив».

Підбиваючи підсумки зустрічі, її учасники дійшли висновку, що дуже важливо сьогодні ініціювати зміни в роботі муніципалітетів, які б сприяли ширшим можливостям представників релокованих громадських організацій щодо реалізації їхніх ідей, які слугуватимуть розвитку громад.

Нагадаємо, що громадська організація «Громадський формат»  в рамках проєкту «NGO relocation» створила хаб громадської активності в Івано-Франківській області, який діятиме протягом року для громадських активістів та команд релокованих громадських організацій.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль