fbpx
/
/
На Львівщині відбудеться Хакатон “Задум для своїх”

На Львівщині відбудеться Хакатон “Задум для своїх”

Реалізуй свій проєкт взаємодії переселенців та місцевих мешканців на Хакатоні “Задум для своїх”

Маєш бажання посприяти інтеграції ВПО у громадах Львова, Самбора, Дрогобича? Об’єднати місцевих мешканців Львівщини з переселенцями в роботі над спільним проєктом? Тоді збирай команду та реєструйся на Хакатон “Задум для своїх” від ГО “Штука”.

Організатори шукають команди, які за 3 насичені дні ознайомляться з результатами дослідження потреб ВПО Львівської області, на їх основі сформують ідеї для проєктів, разом з менторами та експертами розроблять ідеї інтеграційних проєктів взаємодії, три найкращих з них отримають додаткове навчання, менторську підтримку та фінансування для реалізації своїх задумів.

Для кого?

Команди 2-4 осіб 18-35 років, що складаються з переселенців та місцевих мешканців Львівської громади, які хочуть отримати нові знання, втілити ідею для інтеграції/співдії ВПО з місцевими мешканцями в приймаючих громадах та отримати фінансування на свій проєкт. Команда має бути готова натхненню працювати 3 дні Хакатону.

Коли: з обіду 27 січня по вечір 29 січня 2023 року

Де: Львів

Що ви отримаєте?

– компенсацію транспортних витрат учасників для приїзду у Львів

– проживання та харчування в дні Хакатону

– класний мерч заходу

– класну атмосферу для творчості, креативності, спілкування однодумців

Зареєструватися на Хакатон можна за цим посиланням – https://cutt.ly/323RLY8

Проєкт  «Активна ре(інтеграція) молоді ВПО на Львівщині»  втілюється ГО «Штука» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення